ЧЕРЕЗ ПОЛІТИЧНІ ЗАБАВКИ СТАЛОСЯ НЕПОПРАВНЕ: ВІД ПНЕВМОНІЇ ПОМЕРЛА ПАЦІЄНТКА ОБЛАСНОЇ ПСИХЛІКАРНІ №2

«Значна вина в ситуації, що склалася, лежить на керівництві закладу», – наголосив під час апаратної наради голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО після повідомлення про трагічну подію начальника управління охорони здоров’я області Сергія БУТЕНКА

«Мені не зрозуміло, куди поділися 22 мільйони, які ми виділяли в минулому році цьому закладу. З цим питанням треба окремо розбиратися, адже я особисто 1,5 мільйони медичної субвенції розподілив туди. Хоча зараз керівництво лікарні намагається прикрити свою бездіяльність байками про те, що гроші на заклад не виділялися», – зазначив очільник області.

РОЗВИВАЄМО СУЧАСНУ СПОРТИВНУ ІНФРАСТРУКТУРУ

У рамках соціальних ініціатив Президента Віктора ЯНУКОВИЧА «Діти – майбутнє України» в Сульській загальноосвітній школі відкрито новий спортивний зал

«Реконструкція спортивного залу є прикладом того, як спільними зусиллями влади і територіальної громади можна створити належні умови для молоді. Переконаний, що оновлений зал спонукатиме юних спортсменів до нових перемог», – зазначив перший заступник голови Сумської райдержадміністрації Віктор ФЕДОРЧЕНКО.

На відновлення спортивного залу було спрямовано кошти районного та місцевого бюджету – 55 тисяч та 10 тисяч гривень, відповідно. Спонсори надали допомогу на придбання спортивного інвентарю, повідомив посадовець.

Керівництво району презентувало майбутнім спортивним «зіркам» футбольні, баскетбольні та волейбольні м’ячі.

«У залі створені всі умови для проведення уроків фізичної культури і тренувань, замінена підлога, завершено внутрішній ремонт», – підкреслив Віктор  Федорченко.

Місцеві школярі запевнили, що новий зал став ще одним об’єктом, де вони зможуть з користю для здоров’я проводити свій вільний час.

НОВИНИ облдержадміністрації

Сумщина в Посольстві Індії

Анонси подій

Відеоматеріали

Формування спроможних громад

  •        
  •    
  •      
  •