КОСТЯНТИН ВАЩЕНКО: БЕЗ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ОКРЕМИХ ЗАКОНІВ МИ НЕ МОЖЕМО РУХАТИСЯ ВПЕРЕД

На цьому акцентував голова Національного агентства України з питань державної служби під час засідання колегії облдержадміністрації, що провів очільник області Микола КЛОЧКО

«З 1 травня 2016 року вступив у дію новий Закон України «Про державну службу», який розроблявся близько п’яти років, – зазначив відкриваючи засідання Микола Клочко. – Завдяки взаємодії з Європейським Союзом державний апарат в Україні зазнав суттєвого реформування. Одними із найвагоміших досягнень стали розмежування адміністративних, політичних і патронатних посад, запровадження нового механізму оплати праці, прозорої та прогресивної системи конкурсного відбору».

РОЗВИВАЄМО СУЧАСНУ СПОРТИВНУ ІНФРАСТРУКТУРУ

У рамках соціальних ініціатив Президента Віктора ЯНУКОВИЧА «Діти – майбутнє України» в Сульській загальноосвітній школі відкрито новий спортивний зал

«Реконструкція спортивного залу є прикладом того, як спільними зусиллями влади і територіальної громади можна створити належні умови для молоді. Переконаний, що оновлений зал спонукатиме юних спортсменів до нових перемог», – зазначив перший заступник голови Сумської райдержадміністрації Віктор ФЕДОРЧЕНКО.

На відновлення спортивного залу було спрямовано кошти районного та місцевого бюджету – 55 тисяч та 10 тисяч гривень, відповідно. Спонсори надали допомогу на придбання спортивного інвентарю, повідомив посадовець.

Керівництво району презентувало майбутнім спортивним «зіркам» футбольні, баскетбольні та волейбольні м’ячі.

«У залі створені всі умови для проведення уроків фізичної культури і тренувань, замінена підлога, завершено внутрішній ремонт», – підкреслив Віктор  Федорченко.

Місцеві школярі запевнили, що новий зал став ще одним об’єктом, де вони зможуть з користю для здоров’я проводити свій вільний час.

НОВИНИ облдержадміністрації

Анонси подій

Відеоматеріали

Формування спроможних громад

  •        
  •    
  •      
  •        
  •