МИКОЛА КЛОЧКО: «МИ МАЄМО ПАМ’ЯТАТИ ПОДІЇ НА МАЙДАНІ І РОБИТИ ВИСНОВКИ»

 

Влада, духовенство та громадськість Сумщини на Алеї Слави в обласному центрі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та учасників АТО і відкрили у сквері символічний знак, на місці якого невдовзі буде споруджено пам’ятник Небесній Сотні

«Щойно ми були на цвинтарі біля могили одного із воїнів Небесної Сотні, сумчанина Олексія Братушки. Він, як і його побратими, не побоявся подивитись в очі смерті, віддати життя за свою Вітчизну, – зазначив очільник області у Сквері Героїв Небесної Сотні. – Сьогодні цю втрату оплакують не тільки родичі та друзі, а й уся Україна. Підходили ми з квітами і до могил Героїв АТО, говорили з рідними наших земляків. Складно виразити словами той біль і ту втрату, яку понесла вся наша область. Але ми маємо згадувати про ті події, пам’ятати про них і робити висновки».

РОЗВИВАЄМО СУЧАСНУ СПОРТИВНУ ІНФРАСТРУКТУРУ

У рамках соціальних ініціатив Президента Віктора ЯНУКОВИЧА «Діти – майбутнє України» в Сульській загальноосвітній школі відкрито новий спортивний зал

«Реконструкція спортивного залу є прикладом того, як спільними зусиллями влади і територіальної громади можна створити належні умови для молоді. Переконаний, що оновлений зал спонукатиме юних спортсменів до нових перемог», – зазначив перший заступник голови Сумської райдержадміністрації Віктор ФЕДОРЧЕНКО.

На відновлення спортивного залу було спрямовано кошти районного та місцевого бюджету – 55 тисяч та 10 тисяч гривень, відповідно. Спонсори надали допомогу на придбання спортивного інвентарю, повідомив посадовець.

Керівництво району презентувало майбутнім спортивним «зіркам» футбольні, баскетбольні та волейбольні м’ячі.

«У залі створені всі умови для проведення уроків фізичної культури і тренувань, замінена підлога, завершено внутрішній ремонт», – підкреслив Віктор  Федорченко.

Місцеві школярі запевнили, що новий зал став ще одним об’єктом, де вони зможуть з користю для здоров’я проводити свій вільний час.

НОВИНИ облдержадміністрації

Сумщина в Посольстві Індії

Відеоматеріали

Формування спроможних громад

  •        
  •    
  •      
  •