ВАДИМ АКПЄРОВ: «УСВІДОМЛЮЮЧИ ЗНАЧЕННЯ «ІМПУЛЬСУ» ДЛЯ КРАЇНИ ТА ОБЛАСТІ, ВЛАДА СПРЯМОВУЄ ЗУСИЛЛЯ НА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЦЬОГО УНІКАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА»

Заступник голови облдержадміністрації привітав  КП «ШКЗ «Імпульс» з нагоди 170-річчя підприємства

«170-та річниця безперебійної роботи заводу говорить про життєздатність і затребуваність одного зі славетних підприємств Сумщини, – зазначив Вадим Акпєров. – За всю історію свого існування підприємство жодного разу не зупиняло роботу, не змінювало спеціалізацію. Ви сформували і зберегли власні традиції розвитку виробництва, вас знають далеко за межами нашої країни».

НА СУМЩИНІ СТВОРЮВАТИМУТЬ АГРОШКОЛУ

Шляхи реалізації такого проекту обговорили заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ, директор обласного центру зайнятості Володимир ПІДЛІСНИЙ та директор Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр ХОРУЖЕНКО

У ході зустрічі розглядали питання стану ринку праці в області. Відзначалося, зокрема, що покращення ситуації на ринку праці в регіоні є наслідком поступового економічного зростання. Кількість вакансій у базі даних служби зайнятості збільшилася. Кількість працевлаштованих за сприяння Державної служби зайнятості поступово зростає.

СУМСЬКІ НАУКОВЦІ ОТРИМАЛИ ГРАНТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Розпорядженням Президента України №105/2018-рп Петра ПОРОШЕНКА призначено гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2018 рік

Із Сумщини гранти отримали два молодих вчених Сумського державного університету: кандидат технічних наук В’ячеслав МОСКАЛЕНКО і кандидат економічних наук Людмила САГЕР.

ОТГ СУМЩИНИ ГОТУЮТЬ ОПОРНІ ШКОЛИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Одним із таких проектів є ремонт харчоблоку Краснопільської школи, що реалізовується спільно з агрохолдингом, який працює на території ОТГ

Керівник громади Юрій ЯРЕМЧУК разом з представниками агрохолдингу відвідав навчальний заклад та проінспектував хід ремонтних робіт шкільної їдальні.

НА СУМЩИНУ ПРИБУЛА МАНДРУЮЧА СВІЧКА МИРУ

 

Німецька єпархія в Лімбурзі започаткувала акцію «Мандруюча свічка миру». Передаючи свічку миру на Сумщину, німецькі священики говорили про те, що вони моляться за Україну, за всіх людей, які сьогодні потребують миру.

Тож в рамках молитовного сніданку за участю керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО представники влади та духовенства помолилися за тих, хто сьогодні захищає Україну, наш мир і спокій. 

 

СУМСЬКІ СПОРТСМЕНИ ОТРИМАЛИ «БРОНЗУ» ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ

11-15 липня цього року м. Дніпро приймало змагання особистого чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, у яких взяли участь спортсмени 16 областей країни

Сумщину представляли спортсмени ДЮСШ «Україна» м. Суми та обласної ДЮСШ «Старт».

НА СУМЩИНІ ВОДА НОРМАЛЬНОЇ ЯКОСТІ, ЯКА НЕ ПОТРЕБУЄ ОЧИЩЕННЯ ХЛОРОМ

Саме тому жителі області, в тому числі й обласного центру, не відчують незручностей через припинення роботи найбільшого в Україні виробника рідкого хлору ПАТ «Дніпроазот»

Про це зазначив під час засідання комісії ТЕБ та НС очільник області Микола КЛОЧКО.

«НА БУДІВНИЦТВО І РЕКОНСТРУКЦІЮ ОЧИСНИХ СПОРУД ОБЛАСНА ВЛАДА ВИДІЛИЛА ПОНАД 3 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ»

  Про це розповів голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО під час Північного водного форуму-2018, що відбувається на Сумщині за участю  представників профільного міністерства і комітету Верховної Ради України, фахівців з різних областей України, підприємців, які працюють у сфері ЖКГ

«Цього року ми плануємо виконати роботи з будівництва та реконструкції очисних споруд в Охтирці, Дружбі, смт. Велика Писарівка, на що виділено вже три мільйони гривень», – повідомив Микола Клочко та додав, що облдержадміністрація направила до Мінрегіонбуду 8 проектів на конкурсний відбір з реалізації у 2018 році заходів загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» на 2011-2020 роки.

МИКОЛА КЛОЧКО: ПИТАННЯ ЯКІСНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ПОТРЕБУЄ ОСОБЛИВОЇ УВАГИ З БОКУ ЯК ОРГАНІВ ВЛАДИ, ТАК І НАДАВАЧІВ ПОСЛУГ

 

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО разом із керівником апарату ОДА Дмитром ЖИВИЦЬКИМ беруть участь у північному водному форумі-2018, що проходить в обласному центрі за участю заступника міністра Мінрегіону Едуарда КРУГЛЯКА

У рамках форуму говоритимуть про реалізацію та виконання вимог Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», «Про житлово-комунальні послуги. Основи впровадження енергоефективних заходів на підприємствах ВКГ» тощо. Також відбудуться навчальні семінари «Екологічна служба підприємства. Тенденції розвитку. Лабораторний контроль», «Система екологічного менеджменту. Вимоги стандарту» та інші.

СУМЩИНА РЕМОНТУЄ ДОРОГИ ТА МОСТИ

Наразі триває реконструкція мосту через річку Ворскла у селі Климентове на трасі Охтирка –Суми

За словами начальника управління інфраструктури облдержадміністрації Володимира ДУДЧЕНКА, на реконструкцію мостового переходу на автомобільній дорозі Н-12 Суми-Полтава заплановано 99 мільйонів гривень, із них 12 мільйонів гривень – це «митні кошти», виділені з обласного бюджету, решта – кошти державного бюджету.

Подкатегории