НА СУМЩИНІ РЕМОНТУЮТЬ ДОРОГИ

Наразі здійснюється ремонт автомобільної дороги Суми-Полтава на ділянці Боромля-Тростянець

У 2016 році для проведення поточного і середнього ремонту автомобільної дороги Суми-Полтава на ділянці Боромля-Тростянець протяжністю 6 кілометрів з державного бюджету було виділено 32,5 мільйона гривень.

ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ НАГОЛОСИЛА НА ПОСИЛЕННІ БОРОТЬБИ З НЕЗАКОННИМИ РУБКАМИ

Т.в.о. Голови відомства під час засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України звернула особливу увагу на проведення санітарно-оздоровчих заходів у лісах та боротьбу з незаконними рубками

«Ми посилили контроль над здійсненням лісогосподарської діяльності, – зазначила Христина Юшкевич. – Зокрема, щодо видачі дозволів на проведення санітарних рубок на період до ухвалення Урядом нових змін до Санітарних правил в лісах України, які розробило Держлісагентство. Лісівники проводять роз’яснювальну роботу з представниками громадськості та засобів масової інформації щодо необхідності здійснення санітарних рубок. Цю роботу потрібно посилити та продовжувати. Кожен начальник управління несе персональну відповідальності за проведення санітарно-оздоровчих заходів».

ДІАЛОГ З ГРОМАДАМИ – СПРОМОЖНІ ОБ’ЄДНАННЯ

На Сумщині з ініціативою об’єднатися виступили 40 територіальних громад, які звернулися до 237 місцевих рад з пропозицією щодо об’єднання. Активізувати цей процес допомагає Децентралізаційний марафон, який надає серйозну інформаційну підтримку громадам

Про це перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО поінформував першого заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслава НЕГОДУ під час відеоселекторної наради.

СУМЩИНА ВИЗНАЧАЛАСЯ З ПРІОРИТЕТАМИ РОЗВИТКУ

В області пройшли регіональні консультації щодо Цілей сталого розвитку для України на період до 2030 року

Регіональна консультація проходила під егідою представництва Організації Об’єднаних Націй в Україні за підтримки Сумської облдержадміністрації у рамках проекту програми «Консультація щодо адаптації та локалізації Порядку денного розвитку до 2030 року та 17 Цілей сталого розвитку в Україні».

«КОШТІВ У ДЕРЖБЮДЖЕТІ НА ДОПОМОГУ ОСББ ПРИ УТЕПЛЕННІ ДОСТАТНЬО», – СЕРГІЙ САВЧУК

Об’єднання співвласників можуть звертатися до Ощадбанку, Укргазбанку чи Укрексімбанку за коштами, брати усі необхідні матеріали та починати утеплення багатоповерхівок

«Ми ведемо абсолютно чесну політику по відношенню до наших громадян. Тому інформую, що коштів у державному бюджеті на відшкодування витрат ОСББ та ЖБК під час утеплення у цьому році вистачить», – повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук слухачам Громадського радіо.

Я ЗРОБИВ УСЕ, ЩОБ УНИКНУТИ ПОЛІТИЧНОЇ ЗААНГАЖОВАНОСТІ, – МИКОЛА КЛОЧКО

Голова облдержадміністрації звернувся до політичних сил не використовувати облдержадміністрацію у своїх політичних цілях

За словами очільника області, у деяких представників місцевого політикуму вже виникло передчуття позачергових виборів. Все частіше з’являються заяви про політичні утиски, змови, зради і тому подібне. Останній інцидент, коли не відбулося засідання сесії обласної ради, є тому підтвердженням.

АГРАРІЇ У ПОЛІ – УРОЖАЙ В КОМОРІ

На базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України відбувся контрольний обмолот зернових колосових культур урожаю 2016 року

До огляду демонстраційно-технологічних полігонів із сортами сільськогосподарських культур та ознайомлення з новим урожаєм долучився очільник Сумщини Микола КЛОЧКО. Присутні також на обмолоті представники науково-дослідних установ, селекційних центрів, райдержадміністрацій, керівники сільськогосподарських підприємств усіх форм власності мали можливість ознайомитись з  досяганнями науки, обмінятися досвідом у використанні новітніх технологій, а також визначитися з перспективними сортами для впровадження у себе в господарствах.

ЗАПРОВАДЖЕННЯ НОВОЇ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ ЗАХИСТИТЬ ЧЕСНОГО ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ

Таке переконання висловили учасники презентації в області системи електронного декларування, що відбулась у рамках інформаційно-просвітницької кампанії Національного агентства з питань запобігання корупції та Програми розвитку ООН «Онлайн проти корупції»

Система електронного декларування статків, доходів та витрат держслужбовців стартує 15 серпня. Протягом 60 днів особи, які займають особливо відповідальні посади, подаватимуть свої декларації он-лайн.

З 15 СЕРПНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ЕЛЕКТРОННЕ ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ І МАЙНА ВИСОКОПОСАДОВЦІВ

З 1 січня 2017 року воно буде обов’язковим для усіх посадовців країни

Про особливості запровадження системи електронного декларування йшлося під час брифінгу за участю голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА, заступника керівника департаменту фінансового контролю НАЗК Тетяни ШКРЕБКО, керівника Проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору» Програми розвитку ООН в Україні Івана ПРЕСНЯКОВА та керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО.

ПЕРШІ П’ЯТЬ НОВОСТВОРЕНИХ ГРОМАД МАЮТЬ ШАНС ОТРИМАТИ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ПО 3 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

Це є гарним стимулом для активізації процесу обєднання, переконаний голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО

Про найближчі перспективи утворення нових об’єднаних громад на території Сумщини він поділився з журналістами на брифінгу.

«Робота йде жваво і на виході очікуємо декілька громад на півночі та в центрі області, зокрема мова йде про Миколаївську та Зноб-Новгородську. У серпні плануємо вийти з відповідною пропозицією про утворення до Кабінету Міністрів», – розповів він.

РІВЕНЬ ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ МЕШКАНЦІВ СУМЩИНИ НЕ ЗНИЗИТЬСЯ

На цьому наголосила заступник голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК під час засідання колегії Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, де було підбито підсумки роботи за І півріччя 2016 року в галузі соціального захисту населення області

Аналізуючи систему соціального захисту на Сумщині, учасники зібрання звернули увагу на якісний рівень роботи працівників соціальної сфери при навантаженні, що зростає з року в рік. Адже до їх компетенції відносяться: соціальні та реабілітаційні послуги, питання виплати зарплати та інших соцвиплат, сімейна та гендерна політика, соціальний захист учасників АТО та всіх вразливих верств населення.

Подкатегории