«НАСОСЕНЕРГОМАШ» ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ МАШИНОБУДІВНИКА

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО привітав працівників підприємства АТ  «Сумський завод «Насосенергомаш» із Днем машинобудівника

«Питання не в тому, що за 8 місяців цього року ваше підприємство сплатило до бюджетів усіх рівнів до 92 мільйонів податків і навіть не в тому, що сьогодні на заводі працює понад 2,5 тисячі жителів області. Головне, на мою думку те, що у вас хороший дружній колектив, які є патріотами цього заводу, – зазначив Микола Клочко. – Я бажаю вам впевненості у завтрашньому дні, адже без виробництва і розвитку машинобудівної галузі немає майбутнього ні в міста, ні в області».

ЗАКРІПЛЕННЯ В КОНСТИТУЦІЇ ЄВРОАТЛАНТИЧНОГО НАПРЯМКУ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ ПОВНІСТЮ ВІДПОВІДАЄ НАШИМ НАЦІОНАЛЬНИМ ІНТЕРЕСАМ – ПРЕЗИДЕНТ

Президент Петро ПОРОШЕНКО наголошує, що запропоновані ним зміни до Конституції України щодо курсу України на членство у Європейському Союзі та НАТО повністю відповідають національним інтересам і настроям більшості українського суспільства. Про це Глава держави заявив у Верховній Раді, виголошуючи Послання «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

«Сьогодні у цій залі Верховної Ради України голосуватимуть за зміни до Основного закону про незворотність курсу на набуття членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору».

 

УГОДА ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄВРОСОЮЗОМ ЩОДНЯ ДОВОДИТЬ СВОЮ ДІЄВІСТЬ – ГЛАВА ДЕРЖАВИ

Президент України Петро ПОРОШЕНКО констатує, що Угода про асоціацію України з Європейським Союзом кожного дня доводить свою ефективність

«Угода щодня доводить свою дієвість і правильність. Частка Євросоюзу в експорті коливається від 42 до 43%. І це вагомий компенсатор тих втрат, які через війну, економічну блокаду та закриття ринків спричинила нам Росія», – зазначив Глава держави під час виступу у Верховній раді зі щорічним Посланням.

ОБЛАСНА ВЛАДА СПРИЯЄ ПІДГОТОВЦІ МІСТА КОНОТОП ДО НОВОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ спільно з начальником департаменту житлово-комунального господарства області Сергієм ЛУГОВИМ побували у Конотопі, аби впевнитися, що місто готується до нового опалювального сезону, комунальні підприємства-боржники шукають шляхи виходу з кризи, щоб зняти і соціальну напругу і бути готовими до можливих зимових «сюрпризів»

Згідно з програмою робочої поїздки, спершу побували на котельні по вул. Червоної Калини, яка знаходиться у відомстві КП «Теплогарант», де нещодавно були установлені два нові котли українського виробництва.

МАЙСТРИНІ СУМЩИНИ ДАВАЛИ МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ВИГОТОВЛЕННЯ КРАЙКИ

У Сумському обласному художньому музеї ім. Н. Онацького на виставці «Козаччина. Мистецтво крізь століття» відбувся майстер-клас з виготовлення крайки – поясу у традиційному жіночому українському одязі козачок

Провела майстер-клас член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народної творчості Мирослава БІЛЯЄВА.

КУЛЬТУРНУ СПАДЩИНУ СУМЩИНИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ У ХЕРСОНІ

У місті Херсон за ініціативи Міністерства культури України та Українського центру культурних досліджень відбулась Міжнародна конференція «Народні художні промисли як складова креативних індустрій: перспективи, промоція, просування»

Мета заходу – обговорення шляхів співпраці на національному та регіональному рівнях, об’єднання зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та наукових установ у сфері популяризації народних художніх промислів, пошук дієвих механізмів підтримки та стимулювання діяльності майстрів народного мистецтва.

ДЕНЬ ПОЗАШКІЛЬНИКА СУМЩИНИ ВІДЗНАЧИЛИ У ПУТИВЛЬСЬКОМУ ЦЕНТРІ ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Маленькі та дорослі гості свята мали змогу ознайомитись з презентацією гуртків Центру та виставкою виробів юних майстрів, взяти участь у майстер-класах та цікавих конкурсах

 «Кожна дитина району має бути охоплена позашкільним навчанням. Школа дає освіту, а позашкілля розвиває особистість. І ми робимо все можливе, щоб створити належні умови для розкриття талантів та здібностей наших дітей», – зазначив голова райдержадміністрації Микола ШУЛЬГА, підкреслюючи важливість проведення позашкільної роботи. 

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДЛЯ КОЖНОГО, ХТО ШУКАЄ РОБОТУ, - ВПРОВАДЖУЄТЬСЯ ІНСТИТУТ КАР'ЄРНОГО РАДНИКА

19 вересня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації та припинення реєстрації безробітних, ведення обліку осіб, які шукають роботу» з урахуванням пропозицій Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Людмили ДЕНІСОВОЇ

Зазначена постанова розроблена Міністерством соціальної політики на виконання завдань, передбачених Середньостроковим планом пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

УРЯД НАПОЛЯГАЄ НА ПІДВИЩЕННІ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРОГРАМ ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРІВ

Про це Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН говорив під час засідання Уряду

Володимир Гройсман наголосив, що фермери мають стати головними набувачами ресурсів та наполягає на підвищенні ефективності програм підтримки фермерів, що стартували цього року в рамках урядової політики підтримки і нарощування агровиробництва. У рамках такої підтримки фермерські господарства (юридичні особи) мають можливість отримати дотацію від держави.

ПРЕЗИДЕНТ ГАРАНТУЄ ВІЛЬНІ, ЧЕСНІ І ДЕМОКРАТИЧНІ ВИБОРИ У 2019 РОЦІ

Про це завив Президент Петро ПОРОШЕНКО під час виступу у Верховній Раді з Посланням «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

"Я як Президент гарантую вільні, чесні й демократичні вибори Глави держави, нового Парламенту, органів місцевого самоврядування так, як вони були проведені в 2014-15 роках», - наголосив Петро Порошенко.

Подкатегории