СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ВІДЗНАЧИВ 30-РІЧЧЯ

Заступник голови облдержадміністрації Олександр МИЛАШ привітав ювілярів зі святом

Олександр Милаш зазначив, що для ветеранів війни та праці, про яких піклується держава, пансіонат став рідною домівкою, де вони достойно зустрічають свою зрілість.

УСІ РОБОТИ ПРЕДСТАВНИКІВ ОСВІТИ СУМЩИНИ НА МІЖНАРОДНИХ ВИСТАВКАХ СТАЛИ ПЕРЕМОЖНИМИ

Гран-прі, дві золоті та три срібні медалі  отримали освітяни Сумщини у рамках Десятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2019» та Восьмої Міжнародної виставки освіти за кордоном «WORLD EDU»

Під час урочистого відкриття найочікуваніших освітніх виставок року, що відбулося 14 березня 2019 року в місті Київ, освітян Сумської області відзначено яскравими нагородами.

ДО БЮДЖЕТУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2019 РІК НАДІЙШЛО МАЙЖЕ 339 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ СУБВЕНЦІЇ ДЛЯ ВИПЛАТ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

Обласний Департамент фінансів повідомив про розподіл субвенції з державного бюджету для здійснення виплат державної  соціальної допомоги на 2019 рік жителям області

За даними обласного Департаменту фінансів, станом на 21 березня 2019 року до бюджету Сумської області надійшло 338,9 млн. гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги  місцевим бюджетам на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

З 1 КВІТНЯ ВСТУПАЮТЬ В ДІЮ НОВІ БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ ЩОДО ІНКЛЮЗИВНОСТІ БУДІВЕЛЬ, – ЛЕВ ПАРЦХАЛАДЗЕ

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев ПАРЦХАЛАДЗЕ на Форумі Асоціації міст України із сталого розвитку територіальних громад

«Для Мінрегіону створення безбар’єрного простору – один із головних пріоритетів. І це те, що має бути обов’язково в Україні як у державі, яка прагне до реального європейського майбутнього. Ми маємо більше звертати увагу на проблеми людей з інвалідністю та інших маломобільних груп, створювати комфортний простір, доступний для кожного, і робити це за сучасними вимогами, а не для галочки», – сказав він.

СУМЩИНА В ЧИСЛІ ПРИЗЕРІВ ЗА КУБОК УКРАЇНИ З КОЗАЦЬКОГО ДВОБОЮ

Майже 550 спортсменів з 14 регіонів країни стали учасниками чемпіонату серед дорослих, юнаків та юніорів у національному виді єдиноборства

У Сумах на базі легкоатлетичного манежу СумДУ відбувся Кубок України з Козацького двобою серед дорослих та Всеукраїнський турнір-чемпіонат України серед школярів (юнаки, юніори). Перше місце посіла Харківська область, друге – Сумська, третє – Дніпропетровська.

СУМЩИНА ВВІЙШЛА ДО ТОП-3 ЗА ОБСЯГОМ ЗАЛУЧЕНИХ НАСЕЛЕННЯМ І ОСББ «ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ» ЗА 2014-2018 РОКИ

Трійку областей за найбільшим обсягом залучених «теплих кредитів» населенням і ОСББ за 2014-2018 роки очолюють Київська – 560 млн. гривень, Львівська – 520 млн. гривень та Сумська – 400 млн. гривень області

У 2019 році на реалізацію «теплих» кредитів передбачено 400 млн. гривень, з них 202 млн. гривень – на співфінансування утеплення приватних будинків, 190 млн. гривень – для ОСББ, 8 млн. гривень – на твердопаливні котли.

#ШКАРПЕТУЙСЯ: ЯК ПРАЦІВНИКИ ВІДДІЛУ ОСВІТИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ПІДТРИМАЛИ ФЛЕШМОБ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ ІЗ СИНДРОМОМ ДАУНА

21 березня – Міжнародний День людей із синдромом Дауна. У таких людей не 2, а 3 хромосоми у 21-й парі, тож і двадцять перший день третього місяця був обраний не випадково

Цьогоріч традиційний флешмоб #LotsOfSocks проходить під хештегом #шкарпетуйся. Щоб підтримати людей із додатковою, третьою хромосомою в 21-й парі, підтримати їхніх близьких та рідних, достатньо одягти різнокольорові непарні шкарпетки. Саме вони є традиційним символом цього дня.

ІНВЕСТОРІВ, БУДІВЕЛЬНИКІВ ТА АРХІТЕКТОРІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ «МОДЕРНІЗАЦІЯ РОКУ – ЄВРОПЕЙСЬКА НАГОРОДА»

Це найбільш масштабний будівельний конкурс в Європі. Мета конкурсу – відзначення найкращих модернізацій та новобудов року, а також їх підтримка та просування. Заявки на участь у конкурсі приймають до 30 березня

Протягом 22 років існування на польському ринку та 2 років на європейському конкурс зайняв стійку позицію, яка відіграє вагому роль у підвищенні обізнаності про цінність архітектури, модернізації історичних об'єктів, нових конструктивних ідей та адаптацій.

НА СУМЩИНІ І ЖИТОМИРЩИНІ ОДНОЧАСНО ГОВОРИЛИ ПРО ДВОХ ВІДОМИХ ПОЕТІВ – ОЛЕКСАНДРА ОЛЕСЯ ТА ОЛЕГА ОЛЬЖИЧА

У Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася теле-скайп-зустріч із бібліотекарями Житомирської обласної та Білопільської районної бібліотек. У Всесвітній день поезії говорили про Олександра Олеся, котрий пов'язаний із Сумщиною та Білопільщиною зокрема, та його сина Олега Ольжича, який народився на Житомирщині

Завідуюча відділом краєзнавчої літератури і бібліографії Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки, модератор теле-скайп-зустрічі Ольга МАЛИШ повідомила, що такі теле-скайп-зустрічі стали вже традицією у рамках відзначення Всесвітнього дня поезії на Сумщині.

ПРЕДСТАВНИКІВ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД СУМЩИНИ НАВЧАЛИ, ЯК ЗАЛУЧАТИ ІНВЕСТИЦІЇ НА РОЗВИТОК ІНФРАСТРУКТУРИ

 

Офіс реформ Сумського регіонального відділення Асоціації міст України провів практикум із застосування законодавства на тему: «Інвестиційний паспорт як інструмент економічного розвитку громади»

Виконавчий директор Сумського РВ АМУ Володимир ДЕРИЗЕМЛЯ, відзначив важливість залучення позабюджетних коштів на розвиток інфраструктури органів місцевого самоврядування базового рівня.

НА СУМЩИНІ МАЙЖЕ 40 ТИСЯЧ ОСІБ ПІДКЛЮЧИЛИ ДО СМС-ІНФОРМУВАННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

За допомогою сучасного сервісу кожен може отримати інформацію смс-повідомленням про зміни в розмірі пенсії, сплату роботодавцем соціальних внесків та набутий страховий стаж

У сучасних умовах темпів життя і технологічних можливостей Пенсійний фонд України пропонує новий сервіс – смс-інформування громадян.

Подкатегории