МЕРЕЖУ НАЦІОНАЛЬНОГО ФМ-МОВЛЕННЯ БУДЕ СТВОРЕНО НА ПРИКОРДОННІЙ СУМЩИНІ

Відбувся конкурс на FМ-частоти у Білопіллі (90,5 МГц), Глухові (104,4 МГц), Охтирці (103,7 МГц), Тростянці (105,4 МГц). Переможцями стали редакції проводового мовлення «Радіо ВИР», «Радіо Глухів», ТРК «Охтирка» та новостворене підприємство ТРК «Тростянець»

З огляду на ситуацію в інформаційному просторі області та тенденцію до стрімкого скорочення мережі проводового мовлення Сумщина бере активну участь у реалізації проекту «Радіо громад», ініційованого Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

ПОНАД 1000 ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ У 2017 РОЦІ ПІДПИСАЛИ КОНТРАКТ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

Про особливості строкової служби та служби за контрактом йшлося під час брифінгу в облдержадміністрації

За словами заступника військового комісара обласного військового комісаріату Сергія ХАРЧЕНКА, жінки складають близько 10 відсотків від загальної чисельності контрактників.

ПОДАЛЬША ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ – СЕРЕД ПРІОРИТЕТІВ УРЯДУ НА 2018 РІК, – ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН

Запропонована Урядом політика економічного зростання та реформування промисловості і соціальної сфери – це шлях створення нової, сильної української держави, яку поважає світ і в якій поважають громадянина. Про це зазначив Прем’єр-міністр України 

Володимир Гройсман наголосив, що в пріоритеті – формування нової якості державного управління з максимальним використанням цифрової інфраструктури, поглиблення децентралізації та цільове і ефективне спрямування та використання державних ресурсів, передусім бюджетних коштів – за передовими бюджетними програмами, серед яких програма «Доступні ліки», та земля, яку передають у розпорядження об’єднаних територіальних громад.

КАБМІН СХВАЛИВ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ АГРАРНОГО СЕКТОРУ ЗА КЛЮЧОВИМИ НАПРЯМАМИ

Уряд затвердив програми підтримки аграріїв на поточний рік із загальним обсягом фінансування у 6,3 млрд грн, зробивши ставку на формат, який забезпечить тривалий ефект зростання галузей АПК

«Загальна сума держпідтримки буде розподілена за пропорціями 4-1-1-0,3 на тваринництво  компенсацію вартості сільгосптехніки – підтримку фермерства — садівництво», – прокоментував перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, зауваживши, що Мінагрополітики має намір скрупульозно моніторити ефективність програм та готове вдаватись до їх оперативної корекції в разі їх недостатньої ефективності.

В УКРАЇНІ СТАРТУЄ БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН-КУРС ДЛЯ БІЗНЕСУ

Навчальний онлайн-курс з експорту до Європейського Союзу стартує з 1 березня цього року

Безкоштовний онлайн-курс «Smart exporter: електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до ЄС» розроблений студією онлайн-освіти EdEra за підтримки проекту ЄС «Association4U» та Western NIS Enterprise Fund.

«У ПОЛУМ’Ї АФГАНСЬКОЇ ВІЙНИ»

Під такою назвою до Дня вшанування учасників бойових дій на території  інших держав у Сумському художньому музеї  ім. Н. Онацького проведено годину-спогад

На захід був запрошений ветеран афганської війни, волонтер  Володимир ЩЕГЛОВ.  Він поділився з учнями сумських шкіл спогадами, розповів про свою військову службу, про армійське життя, ціну дружби, яка пізнається на війні тощо.

У КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ГРОМАДІ ВІДКРИТО ЦНАП ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА

Участь у відкритті ЦНАПу взяв голова облдержадміністрації Миколи КЛОЧКО

«Умови,  в яких працюють сьогодні співробітники ЦНАПу, створені для людей і заради людей, – зазначив Микола КЛОЧКО. – І це результат співпраці влади, громади, громадських організацій та наших європейських партнерів, без допомоги яких це зробити було б неможливо».

ПЕРЕСУВНИЙ ЦНАП КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ – ЄДИНИЙ В ОБЛАСТІ

Разом із відкриттям Центру надання адміністративних послуг жителям Краснопільської громади продемонстрували його мобільний підрозділ, який покликаний покращити доступність до адміністративних послуг усіх жителів ОТГ

Під час перегляду пересувного ЦНАПу голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО зазначив, що завдяки цьому мобільному центру жителі віддалених населених пунктів Краснопільської громади, в тому числі пенсіонери та люди з інвалідністю, отримають якісний доступ до адмінпослуг.

ВДЯЧНИЙ ВСІМ, ХТО, ЗМІНИВШИ ЦИВІЛЬНИЙ ОДЯГ НА ВІЙСЬКОВУ ФОРМУ, СТАВ НА ЗАХИСТ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ, – ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ

Про це сказав Петро Порошенко на урочистому зібранні, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

«Сьогодні в цій залі присутні багато з тих, хто з першого дня вийшов на Майдан. І був там пліч-о-пліч з українським народом. Це був протест проти свавілля режиму. Особливо тоді всіх вразила організованість і рішучість ветеранів, які зіграли важливу роль у тому, що наш Майдан вистояв, і Революція Гідності також перемогла значною мірою дякуючи вашим зусиллям», – звернувся до присутніх Петро Порошенко.

СУМЩИНА ВШАНУВАЛА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

У 29 річницю виведення військ з Афганістану у сумському сквері на вулиці Герасима Кондратьєва відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам

Тут зібралися представники влади, громадськості, духовенства, воїни минулих бойових дій і сучасні захисники кордонів та незалежності України, аби сказати слова вдячності ветеранам та вшанувати пам'ять загиблих.

Подкатегории