ВПЕВНЕНИЙ, МІННИЙ ТЕРОР БУДЕ СЕРЕД ПУНКТІВ ОБВИНУВАЧЕННЯ ПРОТИ РОСІЇ ЗА АГРЕСІЮ – ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Терористи свідомо намагаються залишити після себе якнайбільше смертельних пасток. Закопаних фугасів, розтяжок, замінованих будівель, машин та інфраструктури... Ідеться про понад 170 тисяч квадратних кілометрів небезпечної території

Я впевнений: це буде серед пунктів обвинувачення проти Росії за агресію – саме мінний терор. Який навіть іще жорстокіший і підліший, ніж ракетний, бо немає такої протимінної системи, яка могла б знищити хоча б частину загрози, як це робить наша ППО.

СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ПОПОВНИВСЯ 10 СТАРЛІНКАМИ ТА 4 НОВИМИ СУЧАСНИМИ АВТОМОБІЛЯМИ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ

Про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

За його словами, старлінки допоможуть забезпечити стійкий зв'язок з виїзними бригадами, а також між станціями екстреної меддопомоги і лікарнями, особливо на прикордонні.

2 автомобілі CITROEN JUMPER класу В і 2 реанімобілі VOLKSWAGEN Crafter обладнані усім необхідним для якісного надання екстреної медичної допомоги.

УСИНОВЛЕННЯ ПІД ЧАС ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

На початку повномасштабних воєнних дій в Україні процедуру усиновлення було неможливо здійснювати. Це був вимушений крок через неможливість забезпечити дотримання законодавства та безпеку дітей. Коли ситуація стала більш контрольованою, можливість усиновлення відновилася

Усиновити дитину можливо на території, що підконтрольна українській державі, де працюють органи влади та немає активних бойових дій.

ПІДПРИЄМЦІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-АУКЦІОНІ

Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області РВ ФДМУ по Полтавській та Сумській області повідомляє про актуальну пропозицію оренди нерухомого державного майна в м. Конотоп

«Запрошуємо взяти участь в аукціоні з оренди державного майна – гараж площею 140,7 кв.м. за адресою: Сумська область, м. Конотоп, вул. Братів Лузанів, 48, що обліковується на балансі Конотопського управління Державної казначейської служби України Сумської області». − йдеться в повідомленні.

ЯК ДОПОМОГТИ СОБІ ТА ІНШИМ У ПЕРІОДИ СТРЕСУ

«Довідник безбар’єрності» – гід з коректного спілкування, флагманський проєкт першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ. Новий розділ «Довідника безбар’єрності» – про самодопомогу та підтримку людей у стресі. Він дає рекомендації з турботи про себе та інших, а також містить поради щодо етики взаємодії з різними людьми. Наприклад, чи доречно незрячу людину брати під руку або як спілкуватися з людиною з порушеннями слуху

Цей розділ Довідника – про те, як турбуватися про себе та тих, хто поруч, коли здається, що звичні орієнтири втрачено. Також тут є поради щодо етики взаємодії з різними людьми, бо коли ти у стані стресу, кожен жест, кожне слово, навіть тон голосу і постава впливають на відчуття людини.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ ‒ ВІДТЕПЕР ЗА ВИПЛАТАМИ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ І ДО ВІДДІЛЕНЬ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Кожен, хто потребує підтримки для оплати житлово-комунальних послуг, може звернутися за субсидією не лише до ЦНАПів та уповноважених осіб виконавчих органів територіальних громад, а і до Пенсійного фонду України

Передача функції виплати субсидій Пенсійному фонду дозволяє оптимізувати процеси виплат, зробити їх більш прозорими та ефективніше адмініструвати. Українці отримуватимуть виплати зручно та в повному обсязі. Метою Міністерства соціальної політики є забезпечити право людей на допомогу від держави за будь-яких обставин, особливо ‒ в умовах воєнного часу.

НА СУМЩИНІ ЗАЛІЗНИЧНІ КОНТЕЙНЕРИ ОБЛАШТОВУЮТЬ ПІД ЖИТЛОВІ БЛОКИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

Про це повідомив заступник голови обласної військової адміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ

За його словами, ще влітку за дорученням голови Сумської ОВА Дмитра ЖИВИЦЬКОГО облдержадміністрацією була проведена робота щодо отримання на безоплатній основі від АТ «Укрзалізниця» 40-ка футових контейнерів.

ГЕНЕРАТОРИ ВІД U-LEAD ДОПОМАГАЮТЬ ГРОМАДАМ СУМЩИНИ ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМУ З ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯМ

Понад 200 генераторів та 25 автономних вуличних освітлювачів − таку підтримку отримали 22 територіальні громади з Сумського, Охтирського, Шосткинського та Конотопського районів, які є найбільш постраждалими від російської агресії. Про це повідомила керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Сумській області Марина ЛОБОВА

«Вже навесні було цілком зрозуміло, що одним з найбільших ризиків буде руйнування ворогом енергетичної системи країни та інших соціально-важливих об’єктів інфраструктури», − зазначила вона. 

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ: НСЗУ ПРИЙМАЄ ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ НА 2023 РІК ЗА СПРОЩЕНОЮ ФОРМОЮ

Доступ пацієнтів до безоплатних медичних послуг залишається в пріоритеті для системи охорони здоров’я, особливо в час війни. Кожен українець має право безоплатно отримати необхідну медичну допомогу, за надання якої лікарні сплачує Національна служба здоров’я України (НСЗУ) з бюджетних коштів

Попри широкомасштабну агресію російської федерації і складнощі, які переживає наша країна, НСЗУ продовжує стабільно виплачувати кошти медичним закладам – за 2022 рік виплатила лікарням майже 126,5 млрд грн і контрактує медичні заклади на 2023 рік.

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: «НЕЗЛАМНИЙ ДУХ НЕ ЗНАЄ ОБМЕЖЕНЬ НІ В СПОРТІ, НІ НА ВІЙНІ»

Голова Сумської обласної військової адміністрації зустрівся із спортсменами з інвалідністю

«Сьогодні відбулась одна з тих зустрічей, які мотивують та надихають. Поспілкувався з нашими спортсменами, переможцями міжнародних та всеукраїнських змагань серед людей з обмеженими фізичними можливостями та їх тренерами», – зазначив він.

Це Єлизавета ДІДОРЕНКО, котра увійшла у п’ятірку кращих у своїй ваговій категорії на Чемпіонаті світу-2021 з дзюдо, який проходив у Парижі минулого року.