МИКОЛА КЛОЧКО: «ІЗ СИТУАЦІЄЮ НАВКОЛО КП «ПАЛИВКОМУНЕНЕРГО» МАЮТЬ РОЗБИРАТИСЯ ПРАВООХОРОНЦІ»

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час апаратної наради. За словами очільника області, керівництво цього КП має пояснити правоохоронним органам, депутатам облради та управлінню майном, як підприємство могло дійти до такого «катастрофічного» стану

Звітуючи перед Миколою Клочком, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Олена ПОПОВА розповіла про суть проблеми: «Майно котельного господарства інтернатних закладів, зокрема, Улянівської спеціальної школи-інтернату Білопільського району та Правдинської спеціальної школи Великописарівського району нині не належать навчальним закладам».

ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ДОПОМАГАЄ СУМАМ ВИРІШИТИ ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ

Останнім часом чимало сумчан звертаються зі своїми проблемами до обласної державної адміністрації. Можливо, тому, що міська влада не завжди на них реагує. Серед наболілих питань наразі – екологічні. Про них голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ доповів керівник апарату ОДА Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

«Ми виїжджали на кілька об’єктів по місту Суми, – повідомив Дмитро Живицький. – Було оглянуто берег річки Псел в районі вулиці Криничної, там де були знайдені порушення, де є капітальна забудова, бетонування до самого русла річки. Але ця земля не зрозуміло яким чином виділялася підприємцям є капітальні забудови».

СПІВПРАЦЯ З КНР – ПЛАТФОРМА ДЛЯ ВИХОДУ СУМЩИНИ НА МІЖНАРОДНІ РИНКИ

Під час VIII Міжнародного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО зустрівся з представниками делегації провінції Хейлунцзян КНР

Микола Клочко обговорив з міжнародними партнерами шляхи покращення умов для залучення  інвестицій в регіон та подальші напрями співпраці у сфері промисловості, сільського господарства та торгівлі.

Кінцевою метою зустрічі стали напрацювання пропозицій у торгівельно-економічному секторі, що дозволить сумським підприємствам активно вийти на нові ринки.

КОЖНА ОБ’ЄДНАНА ГРОМАДА СУМЩИНИ МАЄ ОТРИМАТИ СПРАВЕДЛИВУ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ВІД ДЕРЖАВИ

Сумська обласна державна адміністрація звернулася з листом до центральних органів виконавчої влади з проханням вжити заходів для забезпечення більш досконалого формульного підходу до розподілу у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

Зокрема у листі зазначено, що при визначенні обсягів субвенції враховується  кількість лише сільського населення об’єднаної територіальної громади. Натомість, Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» передбачена можливість добровільного об’єднання не лише сіл, а й селищ та міст. Таким чином, міські, насамперед малі міста, та селищні громади отримають несправедливо менше державної підтримки. А це гальмує процес їх об’єднання.   

НОВОСТВОРЕНІ ОБ’ЄДНАНІ ГРОМАДИ НА СУМЩИНІ ЧЕКАЮТЬ НА СЕСІЮ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Майбутнє засідання сесії має вирішити два найактуальніші для ОТГ питання: внесення змін до перспективного плану та виділення коштів на підтримку цих громад

«У цьому році на Сумщині вже утворено 14 об’єднаних територіальних громад, – повідомив під час апаратної наради при голові облдержадміністрації директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр СІТАК. – Усі матеріали, необхідні для оголошення позачергових виборів у цих громадах, облдержадміністрацією спільно з самими громадами у стислі терміни було відпрацьовано і направлено до ЦВК. Сподіваємося, що вже на цьому тижні будуть оголошені вибори у всіх громадах».

МИКОЛА КЛОЧКО БЕРЕ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ ФОРУМІ

Голова облдержадміністрації бере участь у VIII міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», який відбувається наразі в Харкові

Пленарне засідання «Модернізація України: партнерство заради успіху» відкрив Глава Адміністрації Президента України Ігор РАЙНІН. Він зазначив, що харківської форум – це важливий потужний міжнародний представницький захід.

ІНТЕРЕСИ ЛЮДЕЙ МАЮТЬ БУТИ МАКСИМАЛЬНО ЗАХИЩЕНИМИ

Заступником голови облдержадміністрації Іриною КУПРЕЙЧИК здійснено перевірки щодо стану готовності до роботи у зимовий період лікувальних та інших бюджетних закладів області, де люди перебувають постійно або тимчасово

На нараді за участі представників Департаменту соціального захисту населення, управління охорони здоров'я, керівників обласних комунальних лікувальних та інших бюджетних закладів обговорювали, у тому числі,  питання забезпечення закладів якісними продуктами харчування

СУМЩИНА ВІТАЄ МАШИНОБУДІВНИКІВ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Напередодні Дня машинобудівника перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО зустрівся із працівниками «Сумського машинобудівного науково-виробничого обєднання», а заступник голови облдержадміністрації  Ірина КУПРЕЙЧИК побувала на НАСОСЕНЕРГМАШі.

Олександр Марченко та Ірина Купрейчик  наголосили на тому, що ці підприємства – це не стільки виробничі потужності та приміщення, а перш за все – люди, які своєю щоденною сумлінною працею роблять значний внесок у розвиток Сумщини та України в цілому. Вони побажали працівникам миру та злагоди, а головне – нових замовлень, збільшення потужностей та розширення виробництва, що має бути  запорукою сталого розвитку.

НА СУМЩИНІ ВІДКРИВСЯ ФЕСТИВАЛЬ «БОРОМЛЯ»

Сільський фестиваль мистецтв уже двадцять шостий рік радує жителів області та всієї України

Цього року у ньому беруть участь 84 солісти та аматорські колективи із Сумської, Полтавської, Харківської та Чернігівської областей. Усього на «Боромлі» протягом двох днів виступатимуть понад 700 виконавців.

МИКОЛА КЛОЧКО: «МИ НЕ МАЄМО ПРАВА ЗАБУВАТИ ПРО ПОДВИГИ НАШИХ ДІДІВ»

Голова облдержадміністрації взяв участь в урочистостях з нагоди Дня партизанської слави в м. Путивль

«Я щиро вдячний тим, хто всіма доступними способами протистояв фашистським окупантам, які хотіли поневолити всю Європу.  З глибокою повагою ставлюся до наших героїв війни, серед яких чільне місце в історії України та Сумщини зокрема займають і народні месники – партизани», – зазначив очільник області під час мітингу з нагоди свята.

УВАГА МОЛОДІЖНІЙ ПОЛІТИЦІ

Про це йшлося під час засідання колегії управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

Звертаючись до учасників зібрання заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА зазначив, що становлення і розвиток молодіжної політики є одним із першочергових пріоритетів як в державі, так і в області. Тож потрібно консолідувати всі зусилля влади, соціальних інститутів та громадськості на роботу, спрямовану на підтримку молоді та її активності.

Подкатегории