МИКОЛА КЛОЧКО НАПОЛЯГАЄ НА ПОСИЛЕННІ КОНТРОЛЮ ЗА ПРОВЕДЕННЯМ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО під час апаратної наради звернувся до керівників галузей освіти і медицини в області щодо посилення контролю за проведенням закупівель продуктів харчування

«Зараз у Сумському районі активісти підняли дуже гостре питання щодо закупівель продуктів харчування для медичних і освітніх закладів, – зазначив очільник області. – За їх словами, там виявлені суттєві порушення. Сьогодні я зустрічатимуся з представниками цих громадських кіл, і за результатами наради особисто проситиму правоохоронні органи, щоб вони ретельно розслідували всі виявлені факти. Винні мають бути суворо покарані».

СИТУАЦІЯ З ЛОКАЛІЗАЦІЄЮ АЧС В МОГРИЦІ – НА КОНТРОЛІ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

На минулому тижні в селі Могриця Сумського району виявлено африканську чуму свиней. Під час апаратної наради голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ посадовці доповіли про стан справ у районі на сьогодні

«24 травня з Київського науково-дослідного інституту надійшло підтвердження, що це африканська чума свиней, – повідомив керівник апарату Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – Уже наступного дня були розписані рекомендації та заходи, які потрібно вжити».

НА ГЛУХІВЩИНІ 75 УЧАСНИКІВ АТО ПОСТІЙНО ОТРИМУЮТЬ НЕОБХІДНУ ДОПОМОГУ

Про це голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ доповів т.в.о. голови Глухівської райдержадміністрації Володимир КАРТАВИЙ

«У районі прийнята програма щодо забезпечення соціального захисту учасників АТО із наданням матеріальної допомоги у сумі 176 тисяч гривень. Рішенням сесії райради виділено кошти до обласної програми на пільгове міжміське перевезення учасників АТО. Також ми виділили 67 тисяч гривень і для місцевої програми перевезення учасників АТО по приміському сполученню», – зазначив Володимир Картавий.

У КАДЕТСЬКОМУ КОРПУСІ – СЬОМИЙ ВИПУСК

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО привітав випускників Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка із завершенням навчання

На випуск ліцеїстів завітав перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Михайло КОВАЛЬ. Він назвав сумський заклад одним з престижних і прекрасних в Україні.

Сьогодні 134 вихованці Кадетського корпусу залишають стіни навчального закладу. Це вже сьомий випуск кадетів з часу відродження корпусу.

МИКОЛА КЛОЧКО: МИ НЕ ДОЗВОЛИМО ПОСТАВИТИ «СУМИХІМПРОМ» НА КОЛІНА

Голова облдержадміністрації привітав сумських хіміків із професійним святом

«Хіміки – це незвичайні люди, вони працюють у різних умовах, – зазначив Микола Клочко. – Буквально нещодавно я був в Авдіївці. Там, в зоні АТО, є Авдіївський хімічний комбінат. Попри обстріли, попри втрати серед працівників комбінату, його цехи і нині не зупиняють роботу. Я знаю, що нелегко зараз і вам, шановні працівники ВАТ «Сумихімпром».

УКРАЇНСЬКИМ АГРАРІЯМ ВАРТО СІЯТИ БІЛЬШЕ ГРЕЧКИ

На цьому наголосили під час під час відеоселекторної наради з питань завершення посівної кампанії, догляду за посівами сільськогосподарських культур під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса КУТОВОГО

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав КРАСНОПОЛЬСЬКИЙ акцентував увагу регіонів на необхідності дотримання рекомендованих площ посіву гречки, яка є досить важливою культурою у гарантуванні продовольчої безпеки.

У СУМАХ ПЛАНУЮТЬ СТВОРИТИ ВІДДІЛЕННЯ ХОСПІСНОЇ ДОПОМОГИ

Про це під час брифінгу журналістам повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО

«На сьогодні в області функціонують вже 95 ліжок хоспісної паліативної допомоги в Білопільському, Краснопільському, Лебединському і Середино-Будському районах, – зазначив Сергій Бутенко. – Зараз ми працюємо над обласною програмою паліативної хоспісної допомоги, вона буде підкріплена фінансовим ресурсом. Це прорив дуже серйозний в області. Адже орієнтовно на Сумщині 30 тисяч самотніх людей, 14 з них лежачих».

НА СУМЩИНІ ПРОЙШЛА ХІІІ МІЖНАРОДНА УНІВЕРСАЛЬНА ВИСТАВКА «СЛОБОЖАНСЬКИЙ МІСТ-2016»

Експозиційні стенди сумських виробників вражали зарубіжних гостей та відвідувачів широким асортиментом і якістю продукції і послуг

«Це – знакова подія не лише для нашої області, а й для всієї України. Адже Сумщина має колосальний потенціал міжнародного співробітництва і щороку розширює коло ділових партнерів. Про це свідчить статистика: за 2015 рік наша область збільшила частку експорту до Європи з 19% до 25%», – зазначив у привітальному слові голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

АГЕНЦІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ НА СУМЩИНІ БУТИ

Під час Міжнародного форуму «Відчиняємо ворота в Європу» на Сумщині підписано Меморандум про співпрацю щодо створення Агенції регіонального розвитку Сумської області

Своїми підписами учасники Меморандуму домовилися спільно діяти з метою утворення Агенції, яка в подальшому сприятиме регіональному розвитку Сумщини, окремих її територій, громад, залученню інвестицій у регіональну економіку та формуванню позитивного іміджу області.

МИКОЛА КЛОЧКО: «БІЗНЕС-ФОРУМ – ЦЕ МІСТ МІЖ НАШИМ ПОТЕНЦІАЛОМ І МОЖЛИВОСТЯМИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ АРЕНИ»

На цьому голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО наголосив під час відкриття Міжнародного форуму «Відчиняємо ворота в Європу», що пройшов у рамках «Слобожанського мосту - 2016»

«Присутність широкого представництва міжнародних місій свідчить, що Сумщина вкотре підтверджує статус інвестиційно привабливого регіону. Переконаний, цей форум є мостом між нашим потенціалом і можливостями європейської економічної арени, успішним кроком на шляху до євроінтеграції України та впровадження європейських стандартів», – зазначив очільник Сумщини.

ПІКЕТ РОМЕНСЬКИХ ЛІКАРІВ У КИЄВІ МАЄ ЯСКРАВО ВИРАЖЕНИЙ ПОЛІТИЧНИЙ ПІДТЕКСТ

Про це під час брифінгу в облдержадміністрації зазначив начальник управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО

Останнім часом Сумщина звучить на всю Україну саме через численні мітинги лікарів медичного закладу «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця». Для уникнення якихось непорозумінь і спекуляцій Сергій Бутенко ще раз розповів усю історію цього непростого питання.

Подкатегории