В УКРАЇНІ СТВОРЯТЬ ЄДИНУ БАЗУ ВАКАНСІЙ, ЯКА БУДЕ ОНОВЛЮВАТИСЬ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

Державна служба зайнятості за участі Міністерства економіки України підписала договір про співпрацю та інформаційну взаємодію з 5 найбільшими сайтами з працевлаштування. Результатом співробітництва стане створення єдиної бази з вакансіями

Наповнення бази здійснюватиметься силами Державної служби зайнятості та агенцій з пошуку роботи. Оновлення ресурсу - у режимі реального часу.

СВИРИДЕНКО: БЕЗМИТНИЙ РЕЖИМ ТОРГІВЛІ З БРИТАНІЄЮ ПОЧНЕ ДІЯТИ ВЖЕ В ЧЕРВНІ

Нульова митна ставка на експорт українських товарів до Великої Британії почне діяти вже на початку червня. Про це повідомила перша віцепрем’єр-міністерка  міністерка економіки України Юлія СВИРИДЕНКО за результатами зустрічі з держсекретаркою з питань міжнародної торгівлі Великобританії Енн-Марі ТРЕВЕЛЬЯН

«Це дозволить українським експортерам збільшити обсяг вивозу продукції. В першу чергу, йдеться про такі товари, як борошно, зерно, молочна продукція, м’ясо птиці та напівфабрикати, мед, кукурудзу, цукор», − сказала Свириденко.

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ТА ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ВІД ДЕРЖАВИ НАДХОДЯТЬ В ГРОМАДИ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

 

За дорученням керівника Сумської військової адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО заступник керівника Олег КОВАЛЬ в рамках робочої поїздки в Роменський район відвідав Хмелівську громаду і перевірив, чи отримують села громади гуманітарну допомогу

«У нашу громаду входять 25 сіл. У громаді проживає 5620 осіб. Гуманітарну допомогу та продуктові набори від держави отримуємо. Направляємо в кожне село, − розповів голова громади Петро ПАНЧЕНКО. − Частину допомоги люди вже отримали. Працюємо далі».

8 ГРОМАД СУМЩИНИ УВІЙШЛИ В ПЕРЕЛІК МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ, ЯК ГРОМАДИ РОЗТАШОВАНІ У РАЙОНАХ ПРОВЕДЕННЯ ВОЄННИХ (БОЙОВИХ) ДІЙ, АБО ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У ТИМЧАСОВІЙ ОКУПАЦІЇ, ОТОЧЕННІ (БЛОКУВАННІ)

Про це повідомив голова Сумської облдержадміністрації − керівник обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

У Конотопському районі − Новослобідська сільська територіальна громада, в Охтирському − Великописарівська селищна територіальна громада.

У Сумському та Шосткинському районах в перелік Мінрегінтеграції увійшли по 3 ТГ. Білопільська міська ТГ, Краснопільська селищна ТГ, Юнаківська сільська ТГ − у Сумському районі та Есманьська селищна ТГ, Середино-Будська міська ТГ та Шалигинська селищна ТГ − у Шосткинському районі.

МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА ВІДНОВЛЮЄ РОБОТУ СЕРВІСУ «ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА»

Наразі до сервісу підключені окремі територіальні підрозділи у місті Києві та 16 областях України: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська

З допомогою сервісу зараз можна записатися в електронну чергу лише для подачі документів на оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ПОСИЛЕННЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ПРАЦІВНИКІВ

Основним положенням документа є надання ширших можливостей особі реалізувати право на укладання колективних договорів

«Колективні угоди – це визначений міжнародним правом інструмент захисту працівників під час виконання ними робочих обов’язків. Він передбачає договір між роботодавцем та профспілковими організаціями або представниками співробітників. У документі чітко визначаються обов’язки усіх сторін, що дозволяє працівникам відстоювати свої трудові права», – наголосив заступник Міністра економіки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор ДЯДЮРА.

ВИПУСКНИКИ 2022 РОКУ ОТРИМАЮТЬ ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВІТУ: УРЯД ПІДТРИМАВ ВИДІЛЕННЯ КОШТІВ

Уряд ухвалив зміни до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану в частині виділення коштів для придбання та виготовлення документів про освіту для здобувачів освіти, які завершують навчання у 2022 році

Таким чином, видатки бюджету на виготовлення документів про освіту та додатки до них є пріоритетними.

Прийняття нормативного акту гарантує виконання фінансової складової щодо забезпечення випускників документами про освіту.

НА СУМЩИНІ ПІД ПАТРОНАТОМ КЕРІВНИКА ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ЖИВИЦЬКОГО СТАРТУВАЛА ПАТРІОТИЧНА МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ «ЧАС ОБРАВ НАС»

Серед виспупаючих − концертна бригада зразково-показового оркестру ЗСУ

Учора жителі м. Ромни вигуками «Браво» зустрічали кожен концертний номер високопрофесійного колективу, у складі якого і наш земляк − Народний артист України Ігор ЛЕВЕНЕЦЬ.

ТИСК НА РОСІЮ – ЦЕ ПИТАННЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТІВ, А КОЖЕН ДЕНЬ ЗВОЛІКАННЯ – ЦЕ НОВІ ВБИТІ УКРАЇНЦІ Й НОВІ ЗАГРОЗИ НА КОНТИНЕНТІ – ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Рівно вісім років тому, 26 травня припинив роботу Донецький аеропорт. Досі збереглося повідомлення про це: «Увага! Із 7-ї ранку аеропорт «Донецьк» тимчасово призупиняє обслуговування рейсів. Про відновлення роботи аеропорту буде повідомлено додатково»

Того дня, мабуть, ніхто взагалі не передбачав, як будуть розвиватися події на Донбасі протягом цих років. А потім – і в усій Україні після повномасштабного вторгнення. Ніхто не передбачав, наскільки і як затягнеться слово «тимчасово» в цьому оголошенні про зупинку аеропорту.

ПОПРИ ВОЄННИЙ ЧАС У ДІТЕЙ СУМЩИНИ МАЄ БУТИ ДИТИНСТВО, ЯКОМОГА МЕНШЕ ЗАТЬМАРЕНЕ ВІЙНОЮ

За дорученням керівника обласної військової адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО заступник керівника Олег КОВАЛЬ відвідав дитячі будинки сімейного типу Роменського району

Олег Коваль відвідав дитячий будинок сімейного типу НЕСТЕРЕНКІВ, в якому на сьогодні виховується 10 дітей-вихованців. Загалом за час функціонування прийомної сім’ї, а згодом і дитячого будинку сімейного типу Нестеренків, батьки-вихователі Катерина та Олександр Нестеренки огорнули сімейним теплом 18 дітей.