НА СУМЩИНІ ВІДБУВСЯ МАСШТАБНИЙ АГРАРНИЙ ФОРУМ

Цьогорічний форум, що пройшов у рамках щорічної виставки «Сумщина аграрна», був спрямований на розробку механізмів та можливостей економічного розвитку сільських територій та реалізації проектів місцевого розвитку

«Сьогодні ми вже не можемо говорити лише про конкуренцію в межах України. Я говорю про престижність місцевих агровиробників, їх здатність конкурувати з відомими світовими брендами, відповідність високим стандартам, що будуть сприяти зміцненню економічного потенціалу Сумщини та України не лише на внутрішньому ринку, а й на міжнародній торговій арені», – зазначив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

ОБЛАСТЬ ПРЕДСТАВИЛА СВОЇ ЗДОБУТКИ НА ТРЕТІЙ ЩОРІЧНІЙ ВИСТАВЦІ-ЯРМАРКУ «СУМЩИНА АГРАРНА-2019»

Виставка техніки та тварин, ярмарок сільськогосподарської продукції та дегустація продуктів харчування від майже 60 виробників Сумської області, виставка-продаж виробів народних промислів, тематичні семінари, тест-драйви техніки, творчі майстер-класи, різноманітні конкурси та тематичні забави – все це «Сумщина Аграрна»

«Масштаби сьогоднішнього заходу переконливо свідчать – вітчизняним товарам є достойне місце на європейському ринку, а наш аграрний сектор є одним із найдієвіших механізмів економічного зростання», – зазначив під час свого виступу керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

НА СУМЩИНІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Заступник голови облдержадміністрації  Іван БОРШОШ привітав спортсменів і тренерів Сумщини, а кращим вручив грамоти і подяки

За словами Івана Боршоша, сьогодні Прапор і Гімн України знають в усьому світі, і це велика заслуга наших спортсменів, тренерів. Сумщина є батьківщиною багатьох олімпійських чемпіонів, переможців міжнародних змагань, потужним осередком виховання майбутніх чемпіонів.

У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ СУМЩИНИ ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Станом на 5 вересня забезпеченість твердим паливом становила: вугілля – 170,5 тонни (94,6% від потреби ), дрова – 49 689,5 куб. метрів (72,3% від потреби), торфобрикети – 29,5 тонни (61,5% від потреби)

У рамках підготовки до осінньо-зимового періоду завершуються роботи щодо огляду та випробування механічної частини насосів та їх електроприводів, ремонт та випробування тепломереж. Також спеціалісти здійснюють перевірку термометрів і манометрів, ремонт та налаштування теплової автоматики, відновлення теплоізоляції, герметизації інженерних вводів, промивку та гідравлічні випробування систем опалення..

УКРАЇНСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ФОНД НАПОЛЕГЛИВО ЗАПРОШУЄ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ДО СПІВПРАЦІ

9 вересня Український культурний фонд завершив прийом заявок на конкурсну програму «Мережі й аудиторії». Серед лідерів за кількістю поданих заявок м. Київ, Львівська і Харківська області

За інформацією Українського культурного фонду, зазначена Програма має на меті сприяти утворенню секторальних та міжсекторальних асоціацій, громадських об’єднань і спілок заради формування консолідованої платформи для представництва мистецькими спільнотами своїх інтересів у різних сферах.

 

НАЦГВАРДІЄЦЬ СТАНІСЛАВ БУГРІЙ – ПЕРШИЙ В ІСТОРІЇ СУМЩИНИ ВЛАСНИК БЕРЕТА З ВІДЗНАКОЮ

Наш земляк, відомий спортсмен і тренер з вільної боротьби Станіслав БУГРІЙ, який наразі є начальником фізичної підготовки і спорту військової частини 3051 Східного ОТО Національної гвардії України, за підсумками дуже відповідального і важкого кваліфікаційного іспиту отримав почесну нагороду – берет з відзнакою

Молодший лейтенант Станіслав Бугрій став одним із шести тріумфаторів кваліфікаційного іспиту на отримання берету з відзнакою. До цієї перемоги він йшов три роки. Цього разу в іспиті брав участь 71 нацгвардієць.

ПЕРВИННУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ НА СУМЩИНІ НАДАЮТЬ 47 МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ

За інформацією обласного управління охорони здоров’я на Сумщині 680 лікарів із 47 закладів первинної медичної допомоги зареєстровані в системі eHealth. Кількість підписаних декларацій на 1 лікаря у середньому по області становить 1 262 (Україна – 1 254)

Наразі Сумська область займає 3 місце серед регіонів України щодо підписання декларацій. Вже підписано 858 060 декларацій, або 79,3% (Україна – 67%). Найбільше – у Роменському (91,5%), Буринському (83,5%), Тростянецькому (82,5%), Лебединському (82,1%) районах та м. Суми (82,7%); найменше – у Путивльському (59,6%), Кролевецькому (65,6%) та Середино-Будському (68,3%) районах.

ПРАЦІВНИКИ ЮСТИЦІЇ НАГАДУЮТЬ БАТЬКАМ І УЧНЯМ, КУДИ ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИСЯ ДЛЯ БОРОТЬБИ З БУЛІНГОМ

У рамках реалізації правопросвітницької кампанії «Стоп булінг», впровадженої в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!», фахівці Головного управління юстиції завітали до Сумської загальноосвітньої школи № 24, де провели цикл заходів

Учням розповіли про види та ознаки цькування. Особливу увагу правники звернули на неприпустимість замовчування випадку булінгу, адже через погрози кривдника жертва чи свідок можуть приховувати факт вчинення протиправних дій, тим самим дарувати булеру віру в непокараність.

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙ ВЕРЕСНЯ ТА СЕРПНЕВИХ СУБСИДІЙ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ НА СУМЩИНІ ІДЕ ЗА ГРАФІКОМ

Про це повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

Станом на 12 вересня на виплату пенсій спрямовано 50% місячної потреби, а на виплату житлових субсидій – 46% до потреби вересня. На пенсійні виплати спрямовано 467,6 млн грн, на житлові субсидії – 2,1 млн грн.

ПИСЬМЕННИКИ, ВИДАВЦІ І БІБЛІОТЕКАРІ СУМЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ДРУГОМУ СУМСЬКОМУ КНИЖКОВОМУ ФОРУМІ

 Сумська облдержадміністрація представила на своїх стендах до 100 найменувань книг місцевих письменників, краєзнавців, науковців, що були видані останніми роками за сприяння та фінансової підтримки обласної влади

У 2019 році облдержадміністрація продовжує реалізацію масштабного мистецько-літературного проекту «Сумщина. Велика Спадщина». Ідейні натхненники, автори та видавці цього проекту презентували на виставці книгу 1 «Образотворче мистецтво» і книгу 2 «Література», розповіли, що готується до друку книга ІІІ «Краєзнавство», що має побачити світ також цього року.

НЕДОБУДОВУ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОЇ ЦРЛ МОЖУТЬ РОЗДІЛИТИ НА ДВА ОКРЕМИХ ОБ’ЄКТИ, ЩОБ ЗАПРАЦЮВАВ ПРИНАЙМНІ ОДИН

Тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК провела робочу нараду щодо шляхів вирішення питання незавершеного будівництва лікувально-терапевтичного корпусу Великописарівської ЦРЛ

«Потрібно негайно вжити всіх необхідних заходів для передачі частини лікувально-терапевтичного корпусу Великописарівської ЦРЛ на баланс районної ради. Пацієнти мають лікуватися у сучасній медичній установі, а не в старих бараках», – наголосила Ірина Купрейчик.

Подкатегории