Про організацію особистого прийому громадян посадовими особами обласної, районних державних адміністрації та органів місцевого самоврядування області від 25.12.08 № 879

Сумська обласна державна адміністрація

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови обласної державної адміністрації

від 25.12.2008 № 879

м. Суми

Про організацію особистого
прийому громадян посадовими
особами обласної, районних
державних адміністрації та органів
місцевого самоврядування області

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про звернення громадян”, на виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.
Затвердити :
1.1. Порядок проведення особистого прийому громадян головою облдержадміністрації та його заступниками в обласній державній адміністрації (додаток 1).
1.2. Порядок проведення особистого прийому громадян головою облдержадміністрації та його заступниками в районах і містах області (додаток 2).
2. Відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації:
2.1.Оприлюднити порядки проведення особистого прийому громадян головою облдержадміністрації та його заступниками в друкованих ЗМІ та на веб-сторінці облдержадміністрації.
2.2. Забезпечити щоденний прийом громадян в обласній державній адміністрації працівниками відділу.
3.Структурним підрозділам облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій, органам місцевого самоврядування в області:
3.1.Затвердити графіки проведення особистого прийому громадян їх керівниками, передбачивши, зокрема, участь в особистому прийомі їх заступників, проведення особистого прийому не рідше чотирьох разів на місяць, у тому числі двох особистих виїзних прийомів громадян, та забезпечувати проведення прийомів громадян за затвердженими графіками.
3.2. Здійснювати постійний контроль за дотриманням затверджених графіків і порядку проведення особистого прийому громадян у підпорядкованих органах.
4. Структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям і міськвиконкомам забезпечити дотримання вимог чинного законодавства в реалізації конституційних прав громадян на письмове звернення та особистий прийом, обов'язкове одержання обґрунтованої відповіді, неухильного виконання норм Закону України "Про звернення громадян", удосконалення роботи із зверненнями громадян.
5. Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28.03.2007 № 150 „Про організацію особистого прийому громадян керівництвом органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області” визнати таким, що втратило чинність.
7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Андронова О.М.
Тимчасово виконуючий обов’язки

голови обласної державної адміністрації                                М.І. Лаврик