«СЬОГОДНІ МИ МАЄМО ВІДКИНУТИ ПОЛІТИКУ І ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ І ЗАРАДИ ЛЮДЕЙ»

На цьому наголосив під час VІІ засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра ПОРОШЕНКА голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО

«Попри те, що зараз Україна входить у так звану «зону турбулентності», адже навесні на нас чекають вибори, і сьогодні занадто багато популістських ідей і розмов лунають у суспільстві, ми маємо відкинути політику і працювати для людей і заради людей, – зазначив очільник Сумщини. – Як говорить сьогодні Президент України Петро Порошенко, ми маємо всі об’єднатися перед викликами, які стоять перед Україною і в Україні».

ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

З нагоди 22 річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора на Сумщині відбудеться патріотичний велопробіг

Голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ підтримав пропозицію велосипедистів регіону щодо проведення акції, адже вона має на меті популяризувати здоровий спосіб життя, пробуджувати громадянську свідомість.

«Нині під керівництвом Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА ми розбудовуємо єдину соборну сильну країну. Велопробіг об’єднає жителів області навколо державних цінностей. Сьогодні дуже важливо передати ці патріотичні почуття молоді, показати, що у день найвеличнішого державного свята – ми єдині, що ми одна українська родина», – підкреслив керівник регіону.

У рамках акції 22 велосипедисти здолають близько 500 кілометрів. Вони проїдуть з Державним Прапором України за маршрутом Суми-Недригайлів-Ромни-Конотоп-Кролевець-Шостка-Глухів-Путивль-Білопілля-Суми.

Велопробіг стартує у День Державного Прапора України, 23 серпня о 9:00 у Сумах, від фонтану «Садко».

НОВИНИ облдержадміністрації

Анонси подій

Відеоматеріали

Формування спроможних громад

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •