НА СУМЩИНІ ВІДКРИЛИ ДВІ АМБУЛАТОРІЇ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА ІЗ ТРИНАДЦЯТИ ЗАПЛАНОВАНИХ

Амбулаторії в Бездрику та Степанівці збудували «з нуля» за кошти медичної субвенції. Заклади забезпечені автомобілями, сучасним медичним обладнанням та обладнанням для телемедицини

Будівництво амбулаторії в с. Бездрик Сумського району було розпочато з нуля у 2018 році. На це було виділено 6,2 млн гривень (субвенція з державного бюджету – 5,2 млн гривень, і 1 млн гривень – кошти місцевого бюджету), в тому числі на оснащення медичним обладнанням та меблями – 396 тис. гривень.

СУМЩИНА – СПОРТИВНИЙ РЕГІОН

В області стартував ІІ Міжнародний турнір з футзалу серед жіночих команд

«Сумщина – регіон з майбутнім, де шанують і пропагують спортивні традиції. Популяризація здорового способу життя та підтримка різних видів спорту, зокрема, футболу – одне з пріоритетних завдань обласної влади», – наголосив на відкритті турніру голова облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.

Керівник регіону сказав, що вболіває за сумських дівчат і щиро вірить, що головний спортивний трофей залишиться вдома. Керівник Сумщини побажав командам успіху та закликав вболівальників, зокрема, сумських кадетів, які були присутні на грі, підтримати наших юних футболісток.

За «Кубок ректора УАБС НБУ» цьогоріч змагатимуться 6 команд вищих навчальних закладів України та Росії: Української академії банківської справи НБУ «УАБС НБУ» (м. Суми, Україна), Московського державного машинобудівного університету «МАМІ»(м. Москва, Росія), Придніпровської державної академії будівництва та архітектури «Злагода» (м. Дніпропетровськ, Україна), Сумського державного університету «СумДУ» (м. Суми, Україна), Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка «НІКА - ПНПУ» (м. Полтава, Україна) та Державного університету – навчально-науково-виробничого комплексу «Держуніверситет - ННВК» (м. Орел, Росія).

НОВИНИ облдержадміністрації

Анонси подій

Відеоматеріали

Формування спроможних громад

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •