СУМЩИНА РАЗОМ З УСІЄЮ УКРАЇНОЮ ВІДЗНАЧИЛА СВЯТО ТИСЯЧ ВІДВАЖНИХ ВОЇНІВ, ЯКІ СТОЯТЬ НА ЗАХИСТІ СВОЄЇ ДЕРЖАВИ

Військовослужбовців Сумщини з нагоди Дня Збройних Сил України привітала тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК

«Це свято хоробрих людей, завдяки незламному духу яких наша країна є суверенною незалежною державою. Знаю, війна назавжди залишила слід у ваших душах, а ви – назавжди в наших серцях як захисники України, герої Сумщини. Бажаю всім причетним до оборони нашої держави здоров’я, щастя та достатку. Дякую, що разом ви міцно тримайте щит безпеки нашої країни», – звернулася у вітальному слові до наших захисників Ірина Купрейчик.

У СУМЩИНИ – НОВИЙ ОЧІЛЬНИК

Указом виконуючого обов’язки Президента України Олександра ТУРЧИНОВА головою Сумської облдержадміністрації призначено Володимира ШУЛЬГУ

Новий керівник області висловив своє бачення щодо перспектив подальшого розвитку Сумщини. Він закликав громаду зберігати спокій в цей нелегкий для України час, а владу – діяти виключно в інтересах людей.

Володимир Шульга наголосив на недопущенні дестабілізації ситуації на кордоні Сумської області.

«Слід зробити все від нас залежне задля  дотримання норм міжнародного права і принципів європейської безпеки шляхом перемовин з владою сусідніх Бєлгородської, Брянської та Курської областей», – сказав голова облдержадміністрації.

Він також звернувся до представників влади на місцях з вимогою переглянути галузеві програми, максимально скоротити всі видатки, аби зберегти фінансову систему області, гарантувати виплати пенсії і заробітної плати.

Володимир Шульга доручив забезпечити стабільну роботу об’єктів житлово-комунального господарства, зв’язку, транспорту, а також всіх підприємств, установ та організацій, об’єктів соціальної сфери.

 Голова облдержадміністрації закликав правоохоронні органи у своїй діяльності дотримуватись принципу верховенства права, прозорості та підзвітності суспільству, а працівників органів державної влади області – мобілізувати зусилля для ефективної роботи на благо країни.

«Я не обіцяю вам покращення вже завтра, але обіцяю стабільну роботу органів влади. Ми збережемо єдність держави, а Сумщина буде однією із кращих областей України», – резюмував Володимир Шульга.

НОВИНИ облдержадміністрації

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •