АВСТРАЛІЯ ПЛАНУЄ СПІВПРАЦЮВАТИ З СУМЩИНОЮ В КУЛЬТУРНІЙ СФЕРІ ТА В ПИТАННЯХ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

Як повідомила під час зустрічі з тимчасово виконуючою обов’язки голови облдержадміністрації Іриною КУПРЕЙЧИК Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні Мелісса О’РУРК, наступного року на Сумщині планується проведення виставки австралійських митців. Також Посольство може запропонувати грантові програми для розвитку громадянського суспільства

«Австралія постійно підтримує суверенітет і цілісність України на міжнародних аренах. І ми розчаровані, що Російська Федерація незаконно захопила Крим, ми проти її дій на Донбасі. Австралія 5 років тому ввела санкції проти Росії і не збирається їх скасовувати, поки в Україні не буде миру», – розповіла Мелісса О’Рурк. 

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «СЬОГОДНІ СЛІД ВІДКИНУТИ ПОЛІТИЧНІ АМБІЦІЇ ТА ЗАЙМАТИСЯ ЕКОНОМІЧНИМИ ПИТАННЯМИ»

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час робочої поїздки до міста Шостка

У ході зустрічі з керівництвом Шостки очільник області закликав представників депутатського корпусу, структурних підрозділів Шосткинської міської ради консолідувати зусилля довкола спільної мети – збереження суверенності та єдності держави, підвищення рівня економічного розвитку області.

 «Громада висловила вам довіру для того, щоб ви представляли її інтереси, відстоювали права та опікувалися проблемами, з якими зустрічаються люди. Сьогодні треба відкинути всі політичні протистояння та амбіції і вирішувати соціально-економічні питання», – наголосив Володимир ШУЛЬГА.

Він запевнив, що не допустить переслідування за партійною приналежністю.

Під час робочої поїздки керівник області оглянув виробництво підприємства ТОВ «Фармхім», відвідав Шосткинську спеціалізовану школу № 1 та військову частину 3022. 

НОВИНИ облдержадміністрації

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •