ПЕРША ЛЕДІ УКРАЇНИ ВРУЧИЛА ЧОТИРЬОМ ПОРОДІЛЛЯМ РОМЕНЩИНИ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДІТЕЙ ТА ПОДАРУНКИ

Також, перебуваючи з робочою поїздкою на Сумщині, дружина Президента Марина ПОРОШЕНКО оглянула терапевтичне відділення Роменської ЦРЛ та поспілкувалася з громадою

«Вітаю вас із народженням нових українців. Нехай ваші дітки ростуть здоровими та щасливими у мирній країні», − побажала молодим мамам Марина Порошенко і вручила їм свідоцтва про народження, пакунки малюка та інші подарунки.

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «МИ У НЕОПЛАТНОМУ БОРГУ ЗА МИРНИЙ ТРАВЕНЬ 1945 РОКУ»

Дорогі ветерани, шановні жителі Сумщини!

Сердечно вітаю вас із 69 річницею Великої Перемоги.

Змінюються покоління, але не вщухає біль втрат, які поніс наш народ у Великій Вітчизняній війні. Слава всім, хто зі зброєю в руках став на захист своєї землі, хто пережив роки окупації, пройшов крізь пекло концтаборів, відроджував з руїн і попелу рідну Сумщину.  

Нинішній День Перемоги ми зустрічаємо у непростий для України час. Зовнішня загроза знову нависла над нашою землею. Сьогодні для нас особливо важливими є уроки історії, на яких ми вчимо дітей любити свою Батьківщину так, як любили її ви.

Щиро дякуємо вам, ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, всім, хто пережив війну, за мирний травень 1945 року. Ми у неоплатному боргу перед кожним із вас, перед пам’яттю про загиблих.

Бажаю міцного здоров’я, довголіття, родинного тепла і затишку під мирним небом суверенної України.

 

Голова Сумської обласної

державної адміністрації                                                                                     Володимир Шульга 

НОВИНИ облдержадміністрації

Відеоматеріали

Формування спроможних громад

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •