АВСТРАЛІЯ ПЛАНУЄ СПІВПРАЦЮВАТИ З СУМЩИНОЮ В КУЛЬТУРНІЙ СФЕРІ ТА В ПИТАННЯХ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

Як повідомила під час зустрічі з тимчасово виконуючою обов’язки голови облдержадміністрації Іриною КУПРЕЙЧИК Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні Мелісса О’РУРК, наступного року на Сумщині планується проведення виставки австралійських митців. Також Посольство може запропонувати грантові програми для розвитку громадянського суспільства

«Австралія постійно підтримує суверенітет і цілісність України на міжнародних аренах. І ми розчаровані, що Російська Федерація незаконно захопила Крим, ми проти її дій на Донбасі. Австралія 5 років тому ввела санкції проти Росії і не збирається їх скасовувати, поки в Україні не буде миру», – розповіла Мелісса О’Рурк. 

«СВЕМУ» РЕКОМЕНДОВАНО ВКЛЮЧИТИ ДО РЕЄСТРУ ІНДУСТРІАЛЬНИХ ПАРКІВ

Таке рішення було прийняте на засіданні постійно діючої при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України Міжвідомчої комісії з підготовки рекомендацій щодо включення індустріальних парків до Реєстру

«Створення індустріального парку розширює можливості роботи з інвесторами, підвищує конкурентоспроможність регіону, сприяє створенню нових робочих місць, забезпечує умови для розбудови сучасної виробничої та ринкової інфраструктури», – зазначив директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олександр СІТАК.

За словами посадовця, згідно з чинним законодавством, Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України включає індустріальний парк до Реєстру в дводенний термін із дня надходження повідомлення від Міністерства економічного розвитку та торгівлі про відповідне рішення комісії.

НОВИНИ облдержадміністрації

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •