НА СУМЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Представники влади і громадськості зібралися в обласному центрі біля монументу «Слава героям Сумщини», щоб вклонитися землякам, завдяки яким наша область вважається колискою підпільного руху в Україні

«Партизанський рух правомірно називають другим фронтом, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ. – Адже без взаємодії тилу і авангарду не було б славетної перемоги, важкої перемоги, і дуже дорогої для нас. Саме тому ми розуміємо, наскільки важлива пам’ять про подвиги наших дідів і прадідів, особливо сьогодні, коли, на жаль, доля знову випробовує Україну. Ми маємо показати насамперед собі і всьому світу, що ми – вільна нація, яка має право на свою країну, свій народ, свою мову, історію і релігію».

«МИ УСВІДОМЛЮЄМО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ МИРУ І ЗЛАГОДИ В УКРАЇНІ ТА НА СУМЩИНІ»

Про це йдеться у спільній заяві про співпрацю, підписаної владою, радою Церков та релігійними організаціями області

«У складний для держави час, влада, Церква та громадськість об’єднуються у єдиному прагненні збереження цілісної та неділимої України. Ми – за мир і спокій у країні та на Сумщині», – зазначив  заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Іван БОРШОШ у ході засідання комісії зі сприяння додержанню законодавства про свободу совісті та релігійних організацій в області.

За ініціативи обласної влади та Сумської єпархії Української Православної Церкви було підписано спільну заяву про співпрацю.

«Ми жодним чином не підтримуємо будь-яку діяльність, що може порушити цілісність нашої Української держави або допустити зовнішнє втручання, створити загрозу для співіснування людей із відмінними світоглядними позиціями», – йдеться у документі.

У ході засідання обговорювалися питання щодо стану державно-церковних і міжконфесійних відносин, діяльності релігійних організацій виконавчих комітетів Глухівської та Шосткинської міських рад та морально-духовного виховання в навчальних закладах області.

За результатами засідання прийняті рішення стосовно активізації соціальної діяльності релігійних організацій.

НОВИНИ облдержадміністрації

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •