СУМЩИНА РАЗОМ З УСІЄЮ УКРАЇНОЮ ВІДЗНАЧИЛА СВЯТО ТИСЯЧ ВІДВАЖНИХ ВОЇНІВ, ЯКІ СТОЯТЬ НА ЗАХИСТІ СВОЄЇ ДЕРЖАВИ

Військовослужбовців Сумщини з нагоди Дня Збройних Сил України привітала тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК

«Це свято хоробрих людей, завдяки незламному духу яких наша країна є суверенною незалежною державою. Знаю, війна назавжди залишила слід у ваших душах, а ви – назавжди в наших серцях як захисники України, герої Сумщини. Бажаю всім причетним до оборони нашої держави здоров’я, щастя та достатку. Дякую, що разом ви міцно тримайте щит безпеки нашої країни», – звернулася у вітальному слові до наших захисників Ірина Купрейчик.

СУМЩИНА ПРИЙНЯЛА 1176 ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З АР КРИМ ТА СХОДУ УКРАЇНИ

Влада і громадськість допомагають їм у вирішенні побутових питань та з адаптацією в області

За інформацією керівника регіонального штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції В’ячеслава ЛИСАЧЕНКА, на Сумщину переселилися 1176 осіб, у тому числі 391 дитина:  з Донецької та Луганської областей – 1022 особи, серед яких 344 дитини, з АР Крим – 154 переселенці, в тому числі 47 дітей.

«Ми докладаємо максимум зусиль, аби забезпечити переселенців усім необхідним. Наразі, в районах і містах області є можливість розмістити 1754 особи», – додав В’ячеслав Лисаченко.

В області розроблена «дорожня карта» – інформаційний бюлетень, який містить усю необхідну інформацію для переселенців. Вона буде поширена у громадських місцях та через ЗМІ.

Крім того, проводиться робота з громадськими та волонтерськими організаціями, які готові активно долучитися до надання допомоги переселенцям у вирішенні будь-яких їх проблем на території області.

НОВИНИ облдержадміністрації

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •