НА СУМЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Представники влади і громадськості зібралися в обласному центрі біля монументу «Слава героям Сумщини», щоб вклонитися землякам, завдяки яким наша область вважається колискою підпільного руху в Україні

«Партизанський рух правомірно називають другим фронтом, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ. – Адже без взаємодії тилу і авангарду не було б славетної перемоги, важкої перемоги, і дуже дорогої для нас. Саме тому ми розуміємо, наскільки важлива пам’ять про подвиги наших дідів і прадідів, особливо сьогодні, коли, на жаль, доля знову випробовує Україну. Ми маємо показати насамперед собі і всьому світу, що ми – вільна нація, яка має право на свою країну, свій народ, свою мову, історію і релігію».

СУМЩИНА ПРИЙНЯЛА 1176 ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З АР КРИМ ТА СХОДУ УКРАЇНИ

Влада і громадськість допомагають їм у вирішенні побутових питань та з адаптацією в області

За інформацією керівника регіонального штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції В’ячеслава ЛИСАЧЕНКА, на Сумщину переселилися 1176 осіб, у тому числі 391 дитина:  з Донецької та Луганської областей – 1022 особи, серед яких 344 дитини, з АР Крим – 154 переселенці, в тому числі 47 дітей.

«Ми докладаємо максимум зусиль, аби забезпечити переселенців усім необхідним. Наразі, в районах і містах області є можливість розмістити 1754 особи», – додав В’ячеслав Лисаченко.

В області розроблена «дорожня карта» – інформаційний бюлетень, який містить усю необхідну інформацію для переселенців. Вона буде поширена у громадських місцях та через ЗМІ.

Крім того, проводиться робота з громадськими та волонтерськими організаціями, які готові активно долучитися до надання допомоги переселенцям у вирішенні будь-яких їх проблем на території області.

НОВИНИ облдержадміністрації

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •