ЖИТЕЛІ КОЖНОГО МІСТА ЧИ РАЙОНУ СУМЩИНИ МАЮТЬ ЗНАТИ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ЗМІНИ РОЗРАХУНКІВ ЗА ПОСЛУГИ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ З УРАХУВАННЯМ ЗМІНИ ЦІНИ НА ГАЗ ЯК СКЛАДОВОЇ ТАРИФУ

На цьому наголосила під час апаратної наради тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК

«З 1 січня 2020 року Україна переходить на ринкове ціноутворення за газ для побутових споживачів. При формуванні тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води до 1 січня 2020 року виробниками теплової енергії області була врахована ціна на природний газ на рівні 6900 грн за 1 тис куб. м. Але з грудня 2019 року ціна на природний газ для виробництва теплової енергії для населення затверджена на рівні 4200 грн за 1 тис куб. м», – зазначила Ірина Купрейчик.


НА СУМЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕМ’ЄРА ФІЛЬМУ «Я – НЕ ГЕРОЙ»

Документальна стрічка присвячена екіпажу 95 аеромобільної бригади, яка брала участь у звільненні Лисичанська, де, рятуючи життя побратимів, загинув наш земляк Максим САВЧЕНКО  

 

У фільмі зібрані спогади очевидців, інтерв’ю рідних та близьких учасників антитерористичної операції. 

«Вкрай необхідно знімати та показувати такі картини. Вони пробуджують патріотичні почуття, а це сьогодні дуже важливо», – наголосив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

За його словами, картина «Я – не герой» розповідає про сучасних героїв України, які, не шкодуючи здоров’я та життя, не шукаючи користі та преференцій, віддано виконували і виконують свій обов’язок.  

Автор картини Юлія БУРНАЦЕВА зазначила, що це перша робота творчої групи журналістів: «На прикладі одного екіпажу, ми хотіли показати долі тисяч людей, які опинилися в стані війни в юридично мирний час. У цій стрічці кожен може впізнати себе: мама, діти якої зараз на передовій, мама, діти якої не повернулися, хлопці, які там воювали і які зараз перебувають на Сході. Це стрічка не про війну. Це стрічка про біль, про життя, про радість, про дружбу, про Людей з великої літери». 

«Це дуже потужна пропаганда серед нашої молоді. Велике спасибі авторам картини, усім причетним до її створення. Вони роблять дуже важливу
справу», – зазначив Сергій САВЧЕНКО, батько Максима.

«Такі фільми зараз дуже необхідні. Бо у нас існує два світи – в одному йде війна, в іншому – наче нічого не відбувається. Одні – плачуть, інші – веселяться. Треба, щоб ці стрічки бачили люди і розуміли, наскільки важко хлопцям на передовій, наскільки тяжко їх рідним у тилу… Наших героїв необхідно шанувати і пам’ятати про їх подвиг завжди», – поділилася враженнями від перегляду Марина Савченко, мати Героя.

На прем’єру фільму завітали сотні сумчан та гостей міста. У залі кінотеатру «Дружба» практично не було вільних місць. Переглянувши картину, люди не стримували сліз і аплодували стоячи.   

 

 

НОВИНИ облдержадміністрації

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •    
  •