БЛИЗЬКО 78% СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ СУМЩИНИ ГОТОВІ ДО КОНТРАКТУВАННЯ З НСЗУ

Про це повідомили під час брифінгу щодо підготовки Сумської області до другої хвилі медичної реформи за участю представників Національної служби здоров’я України та тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Ірини КУПРЕЙЧИК

За словами директорки Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторії МІЛЮТІНОЇ, у Сумській області автономізовано до 95% закладів вторинки. З них комп'ютеризовано – понад 53%. Зареєстровано в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ) – понад 93%, підключено до медичних інформаційних систем (МІС) – 94% спеціалізованих медичних закладів. 

СУМЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «НАЙКРАЩІ СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ УКРАЇНИ-2015»

Громадські організації та державні установи області подали до участі у конкурсі 8 проектів

Серед представлених від Сумщини робіт: «Пісочна анімація» та «Розвиток іпотерапії як методу реабілітації дітей-інвалідів в Сумському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів» (Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів), «Збережемо природу Тростянеччини» та «Ми діти твої, Україно» (Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради), «Ми проти насилля» (Палац дітей та юнацтва м.Тростянець), «Я і здоров’я» (Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради), «Превенція конфліктів у сучасному українському суспільстві» (ГО «Рада молодих вчених), «Всеукраїнський профілактичний проект «Здоров’я нації – кроком руш без плоскостопості» (Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка).

За словами директора Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Олени СУЩЕНКО, який є учасником даного конкурсу, їхня установа представила на розгляд 2 проекти, які спрямовані на створення умов для реабілітації та інтеграції в суспільство дітей з обмеженими фізичними можливостями.

«Це надзвичайно позитивна ініціатива, адже Конкурс спрямовано на створення платформи найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються державними підприємствами, бізнес-структурами та громадськими організаціями, котрі опікуються вирішенням актуальних соціальних проблем для досягнення соціального благополуччя», – зауважила вона.

В конкурсі на найкращий соціальний проект України-2015 взяли участь 23 регіони, подано 376 заявок. Згідно з правилами до участі у ІІ етапі – народному голосуванні – було допущено 198 проектів. До ІІІ етапу – оцінки Конкурсною комісією – вийдуть лише 30 проектів, які наберуть найбільшу кількість голосів своєї громади.

Проголосувати за представлені сумськими учасниками проекти можна за посиланням: http://forum.o2.ua/.

НОВИНИ облдержадміністрації

Анонси подій

Відеоматеріали

Формування спроможних громад

•        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •    
  •