17 квітня о 19:20 у телепрограмі «Даю слово» на телеканалі СТС голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО розповість про дороги, які планують відремонтувати в 2019 році на Сумщині, початок будівництва першої в області сонячної електростанції за кошти німецьких інвесторів. А також глядачі почують про відкриття Центру сучасних агродосліджень в Сумському районі та про хід виплат заборгованої заробітної плати на ШКЗ «Зірка».

18 квітня о 10.30 за участі голови облдержадміністрації Миколи Клочка відбудеться вручення автомобілів для сільських амбулаторій (м. Суми, майдан Незалежності)

19 квітня о 10.00 за участю керівництва облдержадміністрації відбудеться урочисте відзначення 5-ї річниці створення 15 окремого мотопіхотного батальйону 58 окремої мотопіхотної бригади (м. Суми, Майдан Незалежності, 2)

19 квітня о 12:00 у приміщенні Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна за участю керівництва області відбудеться обласне свято нагородження переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук ( м. Суми, Театральна площа, 1)