27 вересня о 10.00 Микола КЛОЧКО вручить іменні стипендії голови облдержадміністрації студентам вищих навчальних закладів, які виявили особливі успіхи в навчанні, науково-дослідницькій та громадській  роботі (зала засідань облдержадміністрації, 3 поверх, пл.Незалежності, 2, м.Суми).

27 вересня о 12:00 за участю голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА  відбудуться урочистості з нагоди Дня працівників освіти (Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна, Театральна площа, 1, м.Суми)

28 вересня о 10.00 відбудеться виїзне засідання колегії облдержадміністрації у місті Шостка. На порядок денний винесені питання щодо стану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та впровадження енергозберігаючих заходів у закладах бюджетної сфери; стану виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах області; популяризації донорського руху на території Сумщини.

Представників ЗМІ, бажаючих висвітлювати засідання колегії облдержадміністрації, просимо погодити свою участь на поїздку до 16.00 26 вересня за телефоном – 63 27 04