ВІДДІЛ ПРОМОЦІЇ ТА ТУРИЗМУ

Відділ промоції та туризму

Сумської обласної державної адміністрації

 адреса: вул. Кузнечна, 2, м. Суми, 40000 


Телефон: (0542) 77-82-28
Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

Сторінка відділу у Facebook: www.facebook.com/tourism.SumyRegion

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ #SAFETRAVELS CONTEST

Вітаємо переможців всеукраїнського конкурсу «#SafeTravels Contest». Конкурс був організований Національною туристичною організацією України на засадах партнерства з метою сприяння реалізації Глобальної ініціативи WTTC «SafeTravels» і зменшення негативних наслідків поширення пандемії COVID-19 на сферу туризму та гостинності України

В Сумській області визначені 10-й кращих безпечних туристичних об’єктів, представникам яких вручені відповідні сертифікати та презентаційні набори.

НА СУМЩИНІ ОБГОВОРИЛИ НАПРЯМКИ СПІВПРАЦІ АГРО-ТУРИСТИЧНОГО КЛАСТЕРУ «СІВЕРСЬКИЙ ДОНЕЦЬ» ТА АГРО-ТУРИСТИЧНОГО КЛАСТЕРУ «СЛОБОЖАНСЬКЕ КОНОПЛЯРСТВО»

Проведена робоча зустріч за головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Віталія МАКСИМЕНКА за темою «Диверсифікації сільськогосподарського виробництва Слобожанщини через розвиток коноплярства, гастрономічного туризму й співпрацю агро-туристичного кластеру «Сіверський Донець» та агро-туристичного кластеру «Слобожанське коноплярство»

Президент ХГО «Єврорегіон «Слобожанщина» Едуард СИРОМОЛОТ розповів про історію створення агро-туристичного кластеру «Сіверський Донець», його учасників та пропозицію щодо формування умов для співпраці між кластерами й економічного посилення міжрегіонального співробітництва.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО УТРИМАННЯ ВІД ПОДОРОЖЕЙ ДО КНР

У зв’язку з затвердженням змін регіонального плану заходів щодо недопущення занесення та поширення на території Сумської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом 2019-nCoV, інформуємо про заходи безпеки

НА СУМЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ТУРИЗМУ

Всесвітній день туризму традиційно відзначають вже 31 рік поспіль, проводячи в цей день спеціальні злети туристів, різні заходи і туристичні фестивалі та конкурси

Хто такий турист? Це людина, яка любить подорожувати, відкривати нові далі. Це людина, яка понад усе любить свій рідний край, свою землю. Яка надає перевагу голубому шатру неба над тіснявою будинків. Біля туристичного вогнища створювалися найкращі пісні, біля нього зароджувалася найміцніша справжня дружба. Туристи - найщасливіші люди, бо вони вимірюють життя кілометрами, а не квадратними метрами.