ВАСИЛЬ ХОМА: БУДЕМО ПРАЦЮВАТИ НАД ОНОВЛЕННЯМ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ЗВ’ЯЗКІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В рамках офіційного візиту на Сумщину з головою облдержадміністрації Василем ХОМОЮ зустрілися Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек МАТУЛА, радник Посольства Чеської Республіки в Україні Франтішек ТРОЯЧЕК, Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек ШАФІН і Перший Секретар Посольства Словацької Республіки в Україні Соня КРАЙЧОВА. 

«Радий вітати вас на гостинній Сумщині, сподіваюсь, що наступні візити будуть присвячені більш масштабним подіям, зокрема запуску та реалізації в Сумській області важливих спільних проектів, адже потенціал регіону дозволяє це зробити на взаємовигідних умовах», – зазначив Василь Хома.

ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ДИСПЕТЧЕРСЬКА ВІДКРИВАЄ ДЛЯ «ШВИДКОЇ» НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ ставить завдання – до кінця року облаштувати централізовану диспетчерську центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Реформування роботи швидкої медичної допомоги давно назріло. Закон України  «Про екстрену медичну допомогу» дає переваги як для медиків, так і для жителів області. Головне, що реформи підтверджені бюджетними асигнуваннями», – зазначив заступник директора центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор РУДНІКОВ.

За його словами, обсяг фінансування центру з обласного бюджету в поточному році становить 67 мільйонів гривень. Крім того, обласною радою додатково виділено 4 млн. 334 тисячі гривень, із яких 1 млн. 334 тисячі гривень спрямовано на капітальний ремонт централізованої диспетчерської та серверної центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

«Замість 30 квадратних метрів, виділених для диспетчерської та 3 диспетчерів, які сьогодні обслуговують лише м. Суми, буде облаштоване приміщення площею 80 квадратних метрів із 11 робочими місцями. Працівники централізованої диспетчерської прийматимуть виклики з усієї області за єдиним номером», – прокоментував Віктор Рудніков.

GPS-навігація та супутниковий зв'язок дасть можливість максимально ефективно направляти карети «швидкої» на виклики, скоротити час доїзду до місця призначення, раціонально використовувати та контролювати витрати пального, а відтак – не ризикувати здоров’ям та життям громадян, переконаний лікар.  

НОВИНИ облдержадміністрації

Анонси подій

Відеоматеріали

  •        
  •  
  •    
  •  
  •    
  •    
  •