НА СУМЩИНІ СТАРТУВАЛИ ЖНИВА

Збирання ранніх зернових розпочали господарства 4 районів області

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, станом на 6 липня ранніх зернових та зернобобових культур зібрано на площі 340 гектарів, намолочено 1 207 тонн при середній урожайності 35,5 центнерів з гектара.

Першими приступили до збирання ранніх зернових господарства Охтирського та Сумського районів. На сьогодні до робіт долучилися господарства Конотопського та Краснопільського районів.

У ПСП «Соснівська» Конотопського району обмолочено 100 гектарів озимої пшениці, намолочено 450 тонн, урожайність – 45 центнерів з гектара. У САП ТОВ «Родючість» Сумського району обмолочено озимого ячменю на площі 110 гектарів, намолочено 385 тонн при середній урожайності 35 центнерів з гектара. У ПрАТ «Сад» Охтирського району зібрано озимого ячменю на площі 83 гектари, намолочено 249 тонн, урожайність – 30 центнерів з гектара.

Всього в області ранніх зернових та зернобобових культур підлягає до збирання 307,4 тисяч гектарів, крім того пізніх зернових культур – 336,3 тисяч гектарів.

Наявна кількість зернозбиральної техніки у сільськогосподарських підприємствах області та господарствах населення за сприятливих погодних умов забезпечить проведення збирання ранніх зернових в оптимальні агротехнічні терміни.