СУМСЬКА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ЗВЕРНУЛАСЯ З ВІДКРИТИМ ЛИСТОМ ДО МІСЬКОГО ГОЛОВИ КОНОТОПА АРТЕМА СЕМЕНІХІНА

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПІЛЬГОВОГО ПЕРЕВЕЗЕННЯ УЧАСНИКІВ АТО

 

Шановний Артеме Юрійовичу!

Загострення суспільної напруги у суспільстві через неврегульованість механізмів відшкодування за перевезення пільгових категорій громадян та збільшення кількості випадків відмови учасникам АТО у безкоштовному проїзді у транспорті вимагають перегляду Вашої позиції щодо даного питання та здійснення фінансування з міського бюджету їх пільгового проїзду у розмірі 897,4 тисяч гривень.

З метою упередження конфліктних ситуацій Сумська обласна державна адміністрація розробила відповідний проект програми щодо перевезення пільгових категорій громадян. Як спільний інструмент відповідальності виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, цей документ передбачає здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2017 роки. 

В умовах бюджетної децентралізації вважаємо цілком реальним і логічним здійснювати компенсування пільгових перевезень через механізм виділення коштів з місцевих бюджетів. Незважаючи на той факт, що фінансові можливості окремих територій значно менші за бюджет Конотопа, райони і міста Сумської області з розумінням віднеслися до проблеми і виділили необхідні кошти для забезпечення пільгового перевезення учасників АТО на внутрішньообласному сполученні. Але Ви чи не єдині, хто не потурбувалися про своїх Героїв, тим самим спровокували конфліктні ситуації та позбавили їх права переміщуватися на пільгових умовах в межах області. Цього можна було б уникнути завдяки ефективному менеджменту та відповідальному ставленню до своїх професійних обов’язків.

Піклування про дану категорію громадян – це прямий обов’язок органів державної влади та місцевого самоврядування, що не має жодного відношення до політики. Переконаний, що громада м.Конотоп, яка віддала голоси на виборах за Вас, і учасники АТО, котрі самовіддано захищають кордони держави на Сході, сьогодні мають право на гідне представництво їх інтересів у сесійній залі та розраховувати на Вашу підтримку і турботу.

Тому якнайшвидше виділення коштів з міського бюджету для забезпечення пільгового перевезення учасників АТО стане беззаперечним підтвердженням виконання Вами своїх передвиборчих обіцянок та програмних гасел.