СУМЩИНА УСПІШНО ВПОРАЛАСЬ З РІЗДВЯНОЮ ХУРТОВИНОЮ

Завдяки злагодженим діям Державної служби з надзвичайних ситуацій та всіх аварійних служб області вдалося пережити негоду без негативних наслідків

«Сьогодні Сумщина входить до десятки областей, які найуспішніше впорались з наслідками південного циклону. Снігова стихія, яка виникла на різдвяні свята, була ліквідована дуже оперативно, за що варто подякувати Державній службі з надзвичайних ситуацій, облавтодору та всім службам, які доклали зусиль для подолання ускладнених погодних умов», – зазначив під час апаратної наради заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ.

Як повідомив директор Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації Олександр МИЛАШ, у зв’язку із наближенням циклону, на цілодобовий режим були переведені всі штаби з ліквідації надзвичайних ситуацій в області. Вся інформація, що надходила до центрального штабу, постійно моніторилась, та у разі необхідності на місця направлялися додаткові сили.

Варто зазначити, що завдяки оперативному розчищенню облавтодором транспортних шляхів області від снігових заметів вдалося уникнути масових автомобільних заторів та великої кількості аварійних ситуацій. За час найпотужніших снігопадів із снігового полону місцевими службами було врятовано більше 10 автомобілів.

«Протягом новорічних свят в області працювало близько 250 одиниць техніки облавтодору та комунального транспорту. У порівнянні з іншими регіонами України можна сказати, що Сумщина справді успішно справляється з зимовою непогодою», – прокоментував Олександр Милаш.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Петро КОНДРОВ запевнив присутніх, що ускладнення погодних умов ніяк не вплинуло на теплопостачання багатоквартирних будинків області, тож проблем з опаленням в області не виникло.