ПЕРЕМОЖЦЕМ «РІЗДВЯНИХ ЗУСТРІЧЕЙ» СТАЛА «СУМЧАНКА»

Гордість Сумщини з індорхокею вкотре виправдала очікування вболівальників, зайнявши перше місце на Міжнародних змаганнях, що нещодавно проходили на Сумщині

За словами заступника голови облдержадміністрації Миколи ПОДОПРИГОРИ, турнір з індорхокею повернувся після майже трирічної перерви. Він має нову назву – «Різдвяні зустрічі» – і гарні перспективи.

«Дня нас було принципово нагадати всьому світові, що Сумщина є лідером і в Європі, і в Україні з індорхокею. І цей турнір є яскравим тому свідченням», – зазначив начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Дмитро ЛАНТУШЕНКО. 

У змаганнях, що проходили протягом 3 днів, взяли участь шість команд з України та Білорусі. У переліку гравців – ХК «Мінськ» (Мінськ, Білорусь), молодіжна збірна Білорусі, юнацька збірна України, МСК «Сумчанка», ІФК СумДПУ і збірна команда Полтави. Грали три дні по колу – в перші два дні по дві гри, на третій день – по одній.

За результатами ігор впевнену перемогу здобула МСК «Сумчанка». Крім того, були названі і кращі гравці міжнародного турніру «Різдвяні зустрічі». Зокрема найкращим гравцем команди «ІФК СумДПУ» визнана Ольга ГОНЧАРЕНКО, юнацької збірної України – Валерія НІКУЛІНА, МСК «Сумчанка» – Оксана ПОНОМАРЕНКО. Аліна ФАДЄЄВА (юнацька збірна України) отримала нагороду «Кращий воротар турніру», Євгенія МОРОЗ (МСК «Сумчанка») – «Кращий захисник», Євгенія КЕРНОЗ (МСК «Сумчанка») – «Кращий гравець турніру». Найбільш перспективним гравцем «Різдвяних зустрічей» названа Єлизавета ЯКОВЕНКО (юнацька збірна України).