СУМЩИНА ТЕРМІНОВО ЗБИРАЄ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ АВДІЇВКИ

За дорученням голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА, вже найближчим часом у постраждале місто вирушить 2 вантажних автомобілі з речами першої необхідності

Один з них везтиме 8 тонн дизельного палива, інший – 25 тонн теплого одягу, ковдр, продуктів харчування, зокрема 800 кг консервації з Середино-Будського району.

«Ні в якому разі ми не можемо залишатися осторонь цієї проблеми. Жителі Авдіївки потребують допомоги всієї України. Тож давайте будемо людьми і докладемо всіх зусиль для того, щоб максимально допомогти постраждалим від обстрілів», – підкреслив заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ.

Усі райони Сумської області приєдналися до всеукраїнського збору гуманітарного вантажу та наразі до міста Суми вже прямують автомобілі з речами першої необхідності.

Також Іван Боршош доручив Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації протягом дня зібрати інформацію щодо кількості місць у соціальних та медичних установах області для можливого розселення постраждалих жителів Авдіївки. Він наголосив на тому, що ситуація критична, тож діяти потрібно максимально оперативно та злагоджено.

Сумщина з перших днів військової агресії активно надавала допомогу жителям та вимушеним переселенцям зі сходу країни. Тож й сьогодні ніхто з нас не залишиться байдужим. Сподіваємось, що громадські активісти, волонтерські організації області також долучаться до доброї справи. Особливо необхідні теплі речі (як дорослі, так і дитячі), продукти харчування та медикаменти.

Гуманітарну допомогу збирають у Сумах на вул. Шевченка, 9 (Департамент цивільного захисту населення облдержадміністрації).