УВАГА! 17 БЕРЕЗНЯ - ОСТАННІЙ ДЕНЬ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО-2017

Особам, які відправили реєстраційні документи після  завершення встановленого строку, буде відмовлено в реєстрації для участі в проходженні тестування

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, станом на 14 березня для проходження зовнішнього незалежного оцінювання на Сумщині зареєструвалося 4897 випускників загальноосвітніх закладів цього року. Це становить 96,9 відсотка від загальної кількості випускників шкіл 2017 року.

Перевірити стан реєстрації можна на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти  у розділі «Перевірити стан реєстрації» за номером реєстраційної картки, який відображено в контрольно-інформаційному листку.

Учасники, які надіслали документи до 17 березня та отримали відмову у реєстрації через неправильно оформлені документи, можуть до 31 березня здійснити перереєстрацію, усунувши попередні недоліки. 

У разі потреби учасники, які вже зареєстровані на ЗНО, також до кінця поточного місяця можуть внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Внести зміни». Нову реєстраційну картку та раніше отриманий сертифікат, інші реєстраційні документи потрібно надіслати до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.