МИКОЛА КЛОЧКО: «ДЕРЖАВНІ БАНКИ Є ОДНИМ ІЗ ФАКТОРІВ СТАБІЛЬНОСТІ ЕКОНОМІКИ»

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час розширеної наради Сумського обласного управління АТ «Ощадбанк»

Працівники банківської сфери регіонального управління, територіальних відділів підбивали підсумки минулого року та визначали пріоритетні напрямки роботи на 2017 рік.

За словами очільника Сумщини, метою активної співпраці з Ощадбанком є розвиток області, адже державні банки є одним із факторів стабільності країни та нашого регіону зокрема.

 «Для стимулювання підприємництва сьогодні вкрай важливі фінансові інструменти, які пропонують банківські установи, в першу чергу державні. Зокрема це механізми кредитування підприємців на вигідних та зручних умовах, якісного банківського обслуговування, що сприяє запровадженню та реалізації бізнес-ініціатив, створенню нових робочих місць тощо», – підкреслив Микола Клочко.

Начальник обласного управління Ощадбанку Олег РАДЧЕНКО, зазначив, що пріоритетом для банкірів у 2017 році залишається сприяння розвитку мікро-, малого та середнього бізнесу на Сумщині. За його словами, особливої підтримки в сучасних умовах підприємницька сфера потребує, зокрема, у напрямку створення конкурентної економіки, модернізації і технологічного оновлення виробничої сфери.