«ОДНИМ ІЗ ГОЛОВНИХ ЗАВДАНЬ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ Є ЗБЕРЕЖЕННЯ СПОКОЮ І СТАБІЛЬНОСТІ В ОБЛАСТІ»

Про це голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО повідомив на зустрічі з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та представниками громадськості Сумщини

Міжнародний спостерігач Хуан Марія Мартін КАСТРІЛЛЬОН та член місії Петро БАБ’ЯК зустрілися з очільником області та активістами, які брали участь в акції протесту під стінами приміщення облдержадміністрації та обласної ради.

«Сьогодні ми прибули до Сум для того, щоб проаналізувати розвиток подій, які відбувалися перед приміщенням Сумської облдержадміністрації протягом цього тижня», – розповів Петро Баб’як.

«Принцип нашої роботи – спостереження, – додав Хуан Марія Мартін Кастрілльон. – На підставі того, що ми побачили і почули, складемо звіт, з яким можна буде ознайомитися на офіційному сайті нашої місії».

Як зазначив Микола Клочко, влада Сумщини не допустить дестабілізації ситуації, загострення конфліктів і робитиме все можливе, щоб на території області зберегти спокій і консолідацію влади і суспільства.

«Ми разом маємо захищати інтереси людей, економіку Сумщини. Адже добробут області, спокій наших громадян – це наша спільна відповідальність», – наголосив голова облдержадміністрації.