НА СУМЩИНУ ВПЕРШЕ ЗАВІТАВ «ПОТЯГ ЄДНАННЯ УКРАЇНИ «ТРУХАНІВСЬКА СІЧ»

Учасники проекту разом із місцевою владою та громадськістю відвідали найцікавіші місця Сум та поспілкувались з місцевою студентською молоддю

П’ятий Потяг Єднання України «Труханівська Січ» прибув до Сум у складі 9 вагонів зі студентами, школярами, волонтерами, громадськими активістами та військовими зі східних, південних та західних областей. Всього на Сумщину завітали понад 250 чоловік.

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ подякував гостям за візит, побажав усім гарного настрою, яскравих вражень та відмітив, наскільки важливим є єдність українців у ці складні часи.

«День за днем ми переконуємося у тому, що саме у єдності наша сила, а молодь – це майбутнє нашої держави та усього світу. Я вірю у нашу перемогу, адже знаю, що такі світлі люди, як ви, не можуть не перемогти. Слава всім вам і Слава Україні», – звернувся він до представників з усіх регіонів держави.

«Сьогодні ми демонструємо всій Україні, що від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня ми єдині та неподільні. І дуже приємно, що ви приїхали до нас саме у цей день, адже вчора ми відзначали 100 річницю створення Української Народної Республіки. Бажаю вам усім гарного дня та сподіваюся, що це не останній візит Потягу Єднання на Сумщину», – зазначив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

У рамках візиту гості вшанували пам'ять загиблих воїнів АТО на Алеї Слави та відвідали Сумський державний університет, Сумський державний педагогічний університет ім. А.Макаренка, Сумський національний аграрний університет і Кадетський корпус ім. І.Харитоненка, де поспілкувались з керівництвом вишів та студентською молоддю на теми суспільно-політичного життя та підтримки молоді в Україні, профтехосвіти та працевлаштування, мистецтва і культури, зміцнення Збройних Сил та обороноздатності України.

«Я вже не вперше на Сумщині, і маю зазначити, що ваш регіон – це один з форпостів, які дали можливість Україні залишитись Україною. Сьогодні ми вже точно не можемо здавати назад, адже заплатили занадто дорого», – зазначив співорганізатор всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» Микола БОНДАР.

Цього дня делегація насолодилась музичними привітаннями артистів обласної філармонії, а ввечері відвідає Кубок України серед дорослих та Всеукраїнський турнір з козацького двобою «Кубок молоді України».