НА СУМЩИНІ ПРОЙДЕ АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Ця акція проходить традиційно протягом квітня–травня на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України. Про це під час апаратної наради т.в.о голови облдержадміністрації Олександру МАРЧЕНКУ доповів т.в.о начальника відділу житлово-комунального господарства облдержадміністрації Петро КОНДРОВ

На Сумщині заходи із благоустрою проходитимуть  із 20 березня по 30 квітня.

 «Ураховуючи погодні умови, прибирання території та приведення у належний санітарний стан територій треба розпочинати уже зараз, – підкреслив посадовець. – У кожному населеному пункті повинні бути затверджені заходи з проведення акції  із зазначенням дат їх проведення».

За його словами, на місцях слід активізувати роботу щодо залучення підприємств та організацій різних форм власності, мешканців приватної забудови до приведення у належний санітарний та естетичний стан прилеглих та закріплених територій відповідного населеного пункту.

Крім того, Сумщина долучається до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», в рамках якої орієнтовно 8 квітня пройде День благоустрою населених пунктів.

 «Під час акції  проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць, доріг, зупинок міського транспорту, висадження дерев, кущів, закладка газонів та квітників», –зазначив Петро Кондров.