НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ ГОЛІВ ТА ДЕПУТАТІВ У 4 ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ

 Про це доповів керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ на апаратній нараді під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації Олександра МАРЧЕНКА

За словами посадовця, виборчий процес перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів розпочався 11 березня. 18 березня було утворено відповідні сільські, селищні, міські виборчі комісії та сформовано їх склад.

Виборчий процес йде в нормальному режимі. Відділами ведення Державного реєстру виборців Краснопільської, Конотопської, Кролевецької та Недригайлівської райдержадміністрацій було забезпечено передачу відповідним територіальним виборчим комісіям відомостей про кількість виборців (їх 39 540), які проживають на території 43 населених пунктів. На їх підставі буде утворено виборчі округи. Кошти на виготовлення списків та іменних запрошень виділені.

Дмитро Живицький закликав голів райдержадміністрацій вжити всіх необхідних заходів щодо своєчасного виділення приміщень для дільничних виборчих комісій та взяти під особистий контроль матеріально-технічне забезпечення їх роботи.

Нагадаємо, що 30 квітня мають відбутися вибори у Бочечківській сільській ОТГ Конотопського району, Краснопільській селищній ОТГ, Кролевецькій міській ОТГ та Вільшанській сільській ОТГ Недригайлівського району.