БЛИЗЬКО 800 ВОЛОНТЕРІВ СУМЩИНИ ВІЗЬМУТЬ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ під час апаратної наради звернувся до представників влади на місцях із проханням підтримати благодійний захід, який цьогоріч проходить під гаслом «Я хочу бачити життя»

«Сьогодні перед нами всіма стоїть мета – придбання обладнання для виявлення вад зору у дітей від народження до 5 років – зазначив посадовець. Його вартість – близько 600 тисяч гривень, і воно вкрай необхідне нашим діткам, адже має можливість діагностувати проблеми із зором у дітей на початкових стадіях і вчасно лікувати їх». 

У проведенні акції вже зголосилися взяти участь 800 волонтерів – студентів та активної молоді Сумщини. Також акцію підтримують профспілки області та депутати обласної ради.

«Ми звертаємося також до керівників галузевих підприємств, організацій, установ, щоб спільно забезпечити наповнення фонду цієї акції, - підкреслив Іван Боршош. – Я думаю, що й сільські ради та об’єднані територіальні громади долучаться до неї, і ми спільно зможемо назбирати кошти на придбання обладнання, яке допоможе дітям області справді бачити життя у всіх його барвах».

 Переглянути відеоматеріали можна за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=qSu49UKOJuQ

https://www.youtube.com/watch?v=w8sEb_9TTOk