ВИЙШЛО ДРУКОМ ДРУГЕ ВИДАННЯ ІСТОРИЧНО-ДОКУМЕНТАЛЬНОГО АЛЬБОМУ «УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1920 РОКІВ У ЛИСТІВКАХ ТА ГАЗЕТАХ»

Його презентація відбулась під час «круглого столу» на тему: «100 років з Дня утворення Української Центральної Ради – українського представницького органу та початку Української Революції 1917-1921 років» за участю представників влади, громадських організацій, науковців, істориків  

У ході представлення книги керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ наголосив на історичній важливості подій минулого століття для сучасного українського суспільства. Тож сьогодні всі українці мають зробити належні висновки та  об’єднатися заради майбутнього у вільній і незалежній державі.

Дана книга розрахована на істориків, краєзнавців, архівістів, учителів, студентів, учнів. Видання здійснено за підтримки облдержадміністрації та облради. Його автором-упорядником є історик Геннадій ІВАНУЩЕНКО, котрий зараз живе і працює в Лондоні. Матеріали для документального альбому було взято з фондів Державного архіву Сумської області.

Ілюстрації найактуальніших документів доби української революції та війни за незалежність 1919-1920 років висвітлюють процес української державності на початку ХХ століття та розповідають про перебіг української революції на Сумщині.