КАЗАХСТАН ЗАПРОШУЄ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПІДПРИЄМСТВА СУМЩИНИ НА ВИСТАВКУ EXPO-2017 «ЕНЕРГІЯ МАЙБУТНЬОГО»

Міжнародна спеціалізована виставка відбудеться з 10 червня по 10 вересня у місті Астана. Участь у ній дарує можливість презентацій продукції та послуг та є унікальною для українських представників

За словами організаторів, EXPO-2017 «Енергія майбутнього» – це можливості для залучення світових технологій енергозбереження та нових розробок щодо використання існуючих альтернативних енергоджерел. 

Виставка надасть також потужний імпульс системній диверсифікації економіки та технологічній модернізації виробничих потужностей і наукової бази країни. 

«Устаткування для виробництва природного газу з ТПВ, сільськогосподарських відходів або вугілля, яке буде представлено на виставці, поки не має аналогів в світі. Органо-мінеральні добрива, глибока переробка вугілля, технології екструзійного будівництва, використання енергії вибуху, інноваційні теплообмінники, виробництво сквалена, брикетировочні комбайни, інноваційні технології переробки ТПВ, все це, далеко не повний список сегментів, представлених на виставці. Футуристичні будови, прогресивна екоархітектура і космічні пейзажі привернуть увагу гостей Астани з усього світу», – йдеться на офіційному сайті заходу.

Крім цього, 15 червня в рамках «ЕКСПО-2017» заплановано проведення Національного дня України, програмою якого передбачено бізнес-семінар, присвячений презентації напрацювань українських компаній та інвестиційного потенціалу України в сфері енергетики, зокрема, відновлювальної енергетики та енергоефективності.

Перед українською стороною передбачено виконання наступних завдань: представлення стану розвитку та перспектив впровадження новітніх технологій в частині сталого розвитку енергетики в Україні; залучення інвестицій в національні проекти з підвищення рівня енергоефективності, а також презентація національної природної та культурної спадщини.

Всього у виставці планується участь майже 100 країн світу і близько 10 міжнародних організацій. Очікується, що виставку зможуть відвідати понад 2 мільйони осіб.

Детальна інформація про «ЕКСПО-2017» за посиланням:

http://expo2017ukraine.com.ua/uk