У РАМКАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ДРУГЕ МІСТО НА СУМЩИНІ ОТРИМАЛО ПОВНОВАЖЕННЯ ДЕРЖАРХБУДКОНТРОЛЮ

Охтирка отримала нові містобудівні повноваження в рамках процесу децентралізації системи державного архітектурно-будівельного контролю

Міська рада Охтирки матиме всі необхідні важелі для регулювання будівельної галузі на підпорядкованій території. Жителі міста – члени громади – в свою чергу відтепер зможуть швидко реєструвати дозвільні документи на будівництво, не виїжджаючи за межі населеного пункту.

З усіх питань, що стосуються державного архітектурно-будівельного контролю,  мешканці Охтирки можуть звертатися до новоутвореного органу, який знаходиться за адресою: м. Охтирка, вул. Чкалова, 27-А, 3-й поверх.

На сьогодні повноваження державного архітектурно-будівельного контролю отримали 63 населені пункти України. Серед них 19 обласних міст: Суми, Луцьк, Маріуполь, Тернопіль, Харків, Херсон, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Одеса, Київ, Дніпро, Житомир, Черкаси, Сєверодонецьк, Вінниця, Чернігів, Кропивницький.

З питань щодо децентралізації повноважень у сфері архбудконтролю можна звернутися на гарячу лінію Державної архітектурно-будівельна інспекції України щоденно з 10.00 до 12.00 за телефоном: (044) 291-69-64.