МИКОЛА КЛОЧКО: КРАСНОПІЛЬЩИНА КРОКУЄ ШЛЯХОМ РЕФОРМ

Майбутню опорну школу та інші важливі об’єкти інфраструктури на території об’єднаної громади відвідав голова облдержадміністрації у ході робочої поїзди до Краснопільського району

Зокрема під час спілкування з педагогічним колективом навчального закладу очільник Сумщини відзначив якісну матеріальну базу та кадровий потенціал, що дає школі всі шанси стати пілотною в області в рамках побудови нового освітнього простору. Зокрема на останній сесії депутати районної ради своїм рішенням визначили саме Краснопільську загальноосвітню школу як майбутній опорний навчальний заклад для громади.

У Краснопільській центральній районній лікарні Микола Клочко проінспектував відремонтоване поліклінічне відділення, де було  полагоджено дах, проведено заміну вікон на енергозберігаючі. Окрім того, на останній сесії райради депутати також виділили ще 130 тисяч гривень на встановлення склопакетів у приміщенні стаціонару, а також дали добро на придбання сучасного медичного обладнання для окремих відділень.

У спілкуванні з представниками сільських, селищних рад та місцевих підприємств голова облдержадміністрації приділив багато уваги питанням розвитку та розбудови об’єктів інфраструктури територіальних громад, а також ремонту доріг. Він, зокрема, наголосив, що в області заплановано зробити якісну дорогу від Глухова до Харкова вздовж прикордонних районів, в тому числі і Краснопільського. Відповідний проект ініціатив подано до Адміністрації Президента та Уряду, і він отримав попереднє погодження.

Під час робочої поїздки піднімалося також питання ремонту Краснопільського будинку культури. Проект з реконструкції приміщення та прилеглої території на суму 3,8 мільйона гривень громада подала на участь у фінансуванні у 2017 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку.  

Також голова облдержадміністрації оглянув роботу центральної котельні ТОВ «Теплоенерго», що опалює майже все Краснопілля. У 2016 році за кошти ДФРР було здійснено її модернізацію та переведення на тверде паливо.