НА СУМЩИНІ СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР ЮНИХ ЖУРНАЛІСТІВ

Тринадцятий турнір цього року зібрав 23 команди з усієї України

У вітальному слові заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА зазначив, що обласна влада підтримує заходи, спрямовані на розвиток молоді та її професійних навичок.

«Журналіст – це місток взаєморозуміння між владою та громадянами, адже саме завдяки медіа люди отримують інформацію. Тож мета цього турніру – допомогти юним майстрам пера зробити перші кроки у напрямку до своєї професійної діяльності та закласти платформу для якісної зворотної комунікації в подальшому», – наголосив він.

Цього разу позмагатися на творчій ниві вирішили школярі з Волинської, Донецької, Житомирської, Краматорської, Львівської, Луганської, Полтавської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської областей. Найактивнішими учасниками виявилися харківчани, адже на конкурс прибули одразу десять команд. Сумщину представляють 4 команди, зокрема, юні журналісти з Сумської гімназії №1, шкіл №7, №15 та команда із Шостки.

За інформацією організаторів турніру, конкурс проходитиме в три етапи протягом чотирьох днів, упродовж яких учасники побувають у ролі доповідачів, опонентів та рецензентів. Основне завдання – продемонструвати свої журналістські здібності, вміння оперувати інформацією, відстоювати власну думку та чітко формулювати запитання.

Оцінювати турнір буде компетентне журі – 30 професіоналів, діяльність яких пов'язана з журналістикою. Вони готові поділитися своїми знаннями і навичками під час тренінгів, що також будуть проходити впродовж 2 днів для всіх учасників конкурсу.

За словами юних журналістів, до турніру вони готові, хоч і трохи хвилюються, адже у журі сидять професіонали і хочеться вдало виступити і перемогти. До того ж мотивація непогана. Головний приз – фотокамера.