БІОРІЗНОМАНІТТЯ ЯК ОДИН ІЗ ГОЛОВНИХ АСПЕКТІВ УСПІШНОГО ТУРИЗМУ

Щороку 22 травня увесь світ відзначає Міжнародний День біологічного різноманіття –  це ще одна нагода звернути увагу всього світу на актуальні проблеми збереження природи, яка є фундаментом духовного і фізичного здоров’я будь-якої нації

Цього року низка заходів, а саме тематичні семінари, конкурси, виставки, зустрічі, просвітницькі та інформаційні кампанії будуть поєднані темою «Біорізноманіття та сталий туризм».

Як зазначає офіційний сайт Конвенції, біологічне різноманіття на рівні видів і екосистем, служить важливою основою для багатьох аспектів туризму (екотуризм, агротуризм, оздоровчий туризм тощо). Саме тому підтримка біорізноманіття є обовязковою умовою в організації туристичної діяльності. Їх гармонійний розвиток і співіснування на взаємовигідній основі передбачає отримання вигод від біорізноманіття для розвитку туризму.

У свою чергу, добре керований туристичний сектор може зробити значний внесок у зниження загроз, а також зберегти або збільшити популяції дикої природи і значення біорізноманіття за рахунок доходів від туризму.

Більше інформації щодо Міжнародного дня біорізноманіття на сайті Конвенції про біорізноманіття: https://www.cbd.int