КОЖНА ДИТИНА ЗАСЛУГОВУЄ НА ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО

Колектив Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області відзначив подвійне свято – День захисту дітей та п’ятирічний ювілей  закладу

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО привітав вихованців та працівників центру та вручив його співробітникам грамоту від очільника області Миколи КЛОЧКА.

«Я справді вражений рівнем цього закладу, його надзвичайно потужною матеріальною базою та професійним колективом, – наголосив Олександр Марченко. – Обласна влада не стоїть осторонь ваших потреб і проблем. Зокрема, ми профінансували ряд капітальних видатків, у цьому році також передбачені кошти на будівництво санпропускника. А сьогодні з нагоди свята я дякую вам, шановні співробітники центру, і особливо вашому керівнику – Ларисі ПРУДІУС, адже саме завдяки їй заклад перебуває в такому стані. Вона – і вихователь, і мама, і порадник, і порятунок для цих дітей».

Привітав Сумський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області і голова обласної ради Володимир ТОКАР.

«Діти, їх життя і здоров’я – в пріоритеті депутатського корпусу обласної ради, – підкреслив він. – Більш за все мене хвилює їх майбутнє. Хочеться, щоб ці діти виросли щасливими, знайшли своє місце в житті. І ми будемо робити все можливе, щоб допомогти їм».

Як розповіла директор Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області Лариса ПРУДІУС, за роки свого функціонування центр надав психологічну допомогу 402 дітям. Сироти, діти з неблагонадійних родин, позбавлені батьківського піклування, переселенці із зони АТО – всі вони знайшли у Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації не просто тимчасовий притулок, а домівку, де завжди вислухають і допоможуть.

Сьогодні найменші вихованці центру мали ще один привід для радості, адже до Дня захисту дітей та 5-ї річниці заснування центру втілено в реальність проект з облаштування групової кімнати молодшої групи. Дитячі ігрові куточки, оснащена якісними меблями малюкова група, укомплектована шафою для зберігання іграшок кімната молодшої групи, сучасний ремонт приміщень – все це зроблено для того, щоб ці крихітки відчували себе майже як удома.

Вихованці центру влаштували для своїх вихователів та гостей справжній концерт. Співали пісні про дитинство, маму, друзів, танцювали та жартували, розважалися та отримували подарунки від дорослих – солодощі, іграшки, а головне увагу і турботу, яка так потрібна кожній дитині нашої Сумщини.