МИКОЛА КЛОЧКО ПРЕЗЕНТУВАВ СУМСЬКУ ОБЛАСТЬ ІТАЛІЙСЬКИМ ІНВЕСТОРАМ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО зустрівся та поспілкувався з понад 30 іноземними представниками компанії Guala Pack Group

У своєму виступі очільник області подякував гостям за плідну співпрацю і розповів їм про історію, культуру, соціально-економічний розвиток та інвестиційну привабливість Сумщини. Під час зустрічі учасники заходу обговорили актуальні питання економічного та інвестиційного співробітництва.

«Наразі на заводі працює 200 висококваліфікованих професіоналів. І сьогодні всі ці люди представляють з нами одну команду. Тож я можу з упевненістю сказати, що шлях цього підприємства приречений на успіх», – зазначив у вітальному слові генеральний директор «Guala Pack Group» Мікеле ГУАЛА.

Голова ТОВ «ГуалаПак Україна» Володимир ЗАЄЦЬ наголосив, що Сумщина радо приймає таке поважне товариство, а також подякував партнерам за довіру та висловив надію на майбутню співпрацю.

У рамках свого візиту директори підприємств GualaPack Group здійснили екскурсію вулицями міста Суми та ознайомилися з історично-культурними пам’ятками обласного центру.

Нагадаємо, завод з виробництва упаковки для дитячого харчування ТОВ «ГуалаПак Україна» в Сумах є спільним проектом італійської компанії GualaPack Group і українсько-польського підприємства АТ «Технологія». На заводі виготовляється упаковка для дитячого харчування та гнучкі пакувальні матеріали.