СУМЧАН ЗАПРОШУЮТЬ СТАТИ ЧАСТИНОЮ ГРОМАДСЬКОГО ПРОСТОРУ UCRAZYANS

Вперше у Сумах 22-23 липня пройде фестиваль цікавих соціальних ініціатив

За словами організаторів, це незвичний фестиваль, адже кожен зможе не лише набути нових знань, а й знайти себе. Тут будуть представлені більше 20 цікавих соціальних ініціатив з міста та всієї країни.

Жителів Сумщини запевняють, що uCRAZYans – це громадський простір, де можна не лише цікаво та весело провести вихідні з дітьми, родиною та друзями, але й дізнатися, чим займаються місцеві громадські організації і соціальні активісти, зрозуміти, чим саме ви можете долучитись до позитивних змін у своєму будинку, подвір’ї, вулиці, районі, місті та країні, знайти цікаві соціальні проекти, а також нових знайомих та однодумців.

Програма заходів передбачає багато цікавинок, а саме, інтерактивний музей, експонати якого допоможуть краще пізнати, чим живе місто і як можна долучитися до його покращення; квест-рум покаже, що таке суперсила громадянського суспільства. Формат лекторію передбачає важливі розповіді у живій формі від людей, що знаються на актуальних проблемах і працюють над їх вирішенням. Фестиваль – це також можливості для питань, обговорень і дискусій

Захід проводитиметься на території ТЦ «Мануфактура:

22  липня – 12.00-21.00

23  липня – 12:00-18:00

Вхід вільний!