AВТОПАРК ГУНП СУМЩИНИ ПОПОВНИВСЯ НОВОЮ ТЕХНІКОЮ

Отримані 18 службових автомобілів розподілені між кущовими територіальними відділами поліції

Ключі від машин керівникам територіальних відділів поліції вручили очільники Сумщини Микола КЛОЧКО та Володимир ТОКАР і начальник Головного управління національної поліції області Микола ЛУШПІЄНКО.

У надійності та зручності новоприбулого службового транспорту власноруч переконався Микола Клочко. Автомобілі укомплектовані планшетними комп’ютерами, радіостанціями, аптечками, вогнегасниками, огороджувальними пристроями, ліхтарями тощо. 

«Своєю службою та позитивними результатами співробітники поліції доводять правильність обраного курсу в державі на реформування правоохоронної системи. Технічне оснащення є однією зі складових підвищення мобільності та оперативності у роботі працівників відомства. Відтак, упевнений, що машини допомагатимуть патрульним якісно нести службу», – зазначив він під час вручення ключів.

За словами начальника Головного управління поліції в Сумській області Миколи Лушпієнка, нові автомобілі були розподілені до Сумської області керівництвом МВС та Національної поліції України. Це повноприводні гібридні кросовери, передані в рамках Кіотського протоколу. Всі вони розподілені між кущовими територіальними відділами поліції і будуть використовуватися виключно для виконання завдань групами реагування. При цьому, це лише перша хвиля оновлення автопарку відомства.

Детальніше про технічні характеристики автомобілів «Mitsubishi Outlander» розповів майор поліції Андрій АВРАМЕНКО. За його словами, вони швидкісні, легкі в керуванні, обладнані автоматичної коробкою передач, мають незначний розхід палива. Крім того, можуть долати складні ділянки дороги на пересіченій місцевості.