МІСЦЕВА ВЛАДА МАЄ ЗАХИЩАТИ ГРОМАДУ, А НЕ ЛОБІЮВАТИ ІНТРЕСИ ЛАТИФУНДИСТІВ, – МИКОЛА КЛОЧКО

На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час розгляду на апаратній нараді питання здійснення вагового контролю на автомобільних дорогах Сумщини 

Наразі відповідний майданчик облаштовано у Глухівському районі, комплекс працює. Позитивно дане питання вирішено у Сумському та Шосткинському районах, де виділені кошти для облаштування відповідних майданчиків. Крім того, Сумський район також знайшов фінансову можливість придбати і ваговий комплекс. У ряді районів це питання виноситимуть на найближчу сесію.

Проте у Буринському, Охтирському районах, місті Ромни місцеві депутати не підтримали проект рішення, мотивуючи це відсутністю коштів у бюджетах.

«Тут питання не у грошах, а у відсутності політичної волі обранців, які, на жаль, захищають не інтереси громадян, а стоять на боці великого аграрного капіталу, лобіюючи інтереси латифундистів», – зазначив очільник Сумщини.

Він доручив керівникам на місцях активніше зайнятися облаштуванням майданчиків під встановлення вагових комплексів, адже на часі збиральна кампанія і невдовзі великогабаритний транспорт із зерном почне курсувати дорогами області, перевантажуючи автошляхи.