ЗАТРИМОК ІЗ РЕМОНТОМ ДОРІГ НА СУМЩИНІ НЕ ПОВИННО БУТИ

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО, народний депутат України Олександр СУГОНЯКО, керівництво Служби автомобільних доріг у Сумській області, профільних структурних підрозділів, райдержадміністрацій, голови постійних депутатських комісій та депутати обласної ради взяли участь у розширеній нараді з питання обсягів фінансування та стану виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування Сумської області у 2017 році

«Одним із пріоритетних напрямків у цьому році Уряд оголосив дороги. У 2017 році обсяги фінансування дорожніх робіт на Сумщині з державного бюджету значно збільшились у порівнянні з минулими роками. І цього року ця сума складає 132,1 мільйона гривень, – наголосив перед присутніми Олександр Марченко. – Тому затримок із комплексним ремонтом автомобільних доріг Сумської області не повинно бути».  

«Не потрібно забувати, що вперше Сумщина має й інше джерело фінансування – кошти від перевиконання митних платежів. Тож до кінця цього року додатково буде залучено близько 700 мільйонів гривень «митних коштів» на ремонт автомобільних доріг, перелік яких погоджено облдержадміністрацією»,– доповнив начальник обласного управління інфраструктури Володимир ДУДЧЕНКО.

Як зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Сумській області Іван РОМАНЮК, сьогодні працівниками дорожніх служб у повному обсязі виконуються роботи по визначеним дорожнім об’єктам згідно з річним планом. Тож практично всі дороги, фінансування яких передбачено з бюджетних коштів, будуть відремонтовані до кінця 2017 року.