КРАЩИМ ПІДПРИЄМЦЯМ СУМЩИНИ ВРУЧАЛИ НАГОРОДИ

В обласній філармонії пройшли урочистості, присвячені Дню підприємця. Представників ділових кіл привітав тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО

«Те, що ми сьогодні святкуємо День підприємців на державному рівні – це визнання ролі малого та середнього бізнесу в соціально-економічному розвитку України, – зазначив Олександр МАРЧЕНКО. – В Україні, як і в Європі, малий і середній бізнес – основа економіки. Ви робите свій внесок в розбудову держави, її розвиток. Тому держава має йти вам назустріч і створювати умови для розвитку підприємництва».

За його словами, за останні роки Україна зробила потужний ривок в цьому напрямку і з останніх місць у рейтингу розвитку бізнесу перемістилася в середину списку.

Відзначив т.в.о голови облдержадміністрації й те, що в цьому році Суми посіли перше місце у рейтингу «Легкість ведення бізнесу. Regional Doing Business». І велика заслуга в цьому обласної влади.

«Сьогодні ми вживаємо всіх заходів для того, щоб підприємці почували себе комфортно на території області, – говорив він. – І, як подарунок до Дня підприємця, вже 15 вересня ми виносимо на сесію обласної ради питання про внесення змін до обласної програми розвитку малого та середнього підприємництва в частині надання місцевому бізнесу компенсації відсотків за банківськими кредитами. Кошти, які ми передбачили цією програмою, стануть підґрунтям для подальшого розвитку малого бізнесу на Сумщині».

Олександр Марченко відзначив  переможців щорічного конкурсу «Кращий підприємець 2017 року».

Привітав своїх колег зі святом і голова ради підприємців при облдержадміністрації Борис КОГАН.

«Облдержадміністрація робить крок на зустріч підприємництву, наразі стало значно легше оформляти дозволи, працювати бізнесменам в області. Тож хочу відзначити роботу обласної влади та діяльність центрів надання адміністративних послуг, які працюють на високому рівні, – сказав він. – І в цей день хочу побажати своїм колегам успішної та легкої роботи в нашій області».