НА СУМЩИНІ ПОСІВ ОЗИМИХ КУЛЬТУР ЗДІЙСНЮЮТЬ ЗА РЕКОМЕНДАЦІЯМИ НАУКОВЦІВ

На базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України науковці, сільгоспвиробники та гідрометеорологи на семінар-нараді обговорили  особливості сівби озимих культур під урожай 2018 року

Заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА  зазначив, що наразі триває збирання врожаю зернових та зернобобових культур, які сприяють забезпеченню продовольчої безпеки нашої області і держави. Разом з тим закладається й фундамент для врожаю 2018 року – аграрії підготовлюють насіннєвий матеріал і ґрунт під посіви, накопичують матеріально-технічні ресурси та безпосередньо проводять посів озимих культур. Тож семінар дуже актуальний як для науковців, так і для аграріїв.

Заступник директора з наукової роботи Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України Микола СОБКО інформував про наукове забезпечення заходів по проведенню посівної кампанії та особливості сівби озимих зернових культур цієї осені.

Директор Сумського обласного центру з гідрометеорології Олександр ПОНОМАРЬОВ розповів про агрокліматичний прогноз в області на період проведення осінньо-польових робіт, а старший науковий співробітник лабораторії селекції та насінництва Володимир ТРОЦЕНКО зупинився на агроекологічному випробуванні гібридів соняшнику в умовах 2017 року.

Учасники семінару мали можливість ознайомитися з гібридами соняшнику, кукурудзи та сої на демонстраційно-технологічних полігонах.