ЩЕДРА ОСІНЬ ОБ`ЄДНАЛА ШКОЛЯРІВ ЯМПІЛЬЩИНИ

На базі Ямпільської районної станції юних натуралістів відбувся традиційний районний ярмарок-продаж «Щедрість рідної землі», який вже 14 років поспіль об’єднує навчальні заклади району

До уваги гостей та жителів Ямполя навчальні заклади району та Ямпільська районна станція юних натуралістів презентували розмаїття сільськогосподарської продукції. У торгових рядах на покупців чекали овочі, фрукти, зелень, саджанці плодово-ягідних культур, цибулини і бульби багаторічників, квітково-декоративні культури та домашні заготовки.

Присутнім особливо сподобалися печені домашні смаколики, які з великою швидкістю зникали з прилавків. Частували гостей і трав’яним чаєм та смачним компотом.

«Реалізація продукції навчальних закладів здійснювалася за цінами, нижчими за ринкові. Саме це дозволяє залучити до районної ярмарки найбільшу кількість покупців», – зазначила голова Ямпільської районної державної адміністрації Ірина ПАНЧЕНКО.

За словами директора Ямпільської районної станції юних натуралістів Сергія МЕРЦАЛОВА, зібрані від продажу кошти підуть на добру справу – розвиток загальноосвітніх навчальних закладів району. «Дуже приємно, що учасників ярмарку стало більше. Цього року свою продукцію на ярмарку також представив Державний професійно-технічний навчальний заклад «Свеський професійний аграрний ліцей», – повідомив керівник станції юннатів.

Під час ярмарку всі охочі мали можливість долучитися до безпрограшної лотереї «Юннатівський лотограй» та отримати гарний приз у вигляді овочевих наборів, кімнатних та садових квітів, насіння і, навіть, домашніх декоративних тварин.

Атмосферу справжнього свята під час реалізації сільськогосподарської продукції гостям подарували колективи та окремі виконавці художньої самодіяльності навчальних закладів Ямпільщини