КРАСНОПІЛЬСЬКА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ПОВИННА СТАТИ СВОЄРІДНИМ «БУДІВЕЛЬНИМ МАЙДАНЧИКОМ» ТА ЦЕНТРОМ ПРОВЕДЕННЯ РЕФОРМ

На цьому наголосив голова Краснопільської ОТГ Юрій ЯРЕМЧУК

За словами керівника ОТГ, стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села чи селища – це показник діяльності як місцевої влади, так і громадськості. А також – рівня участі об’єднаної громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою, комунального господарства, закладів соціальної сфери.

«Створення комфортних умов проживання жителів громади – чи не найголовніший напрямок в нашій роботі, – переконаний голова ОТГ. – Спорудження дитячого майданчика, створення тематичного парку, чи навіть звичайне облаштування тротуарної доріжки – всі ці завдання мають вирішуватись поряд з основними питаннями, такими як наповнення і виконання бюджету, створення нових робочих місць, забезпечення функціонування закладів освіти, охорони здоров’я тощо».

На сьогодні вже є ряд проектів, над якими працює Краснопільська ОТГ. Одним із яких є реконструкція центральної площі селища, де вже розпочалися підготовчі роботи. Будуть здійснені заходи по водовідведенню від будівлі Палацу культури. Територію площі вимостять плиткою та облаштують клумби і квітники. Загальна вартість робіт складає понад один мільйон гривень. Відповідні кошти були залучені згідно угоди про соціально-економічне співробітництво з м. Суми.

Наступним об’єктом, де вже розпочались роботи, є спорудження при в’їзді до стадіону «Колос» декоративного знаку. Тут також планується вимощення прилеглої території плиткою та її озеленення.

Окремим пунктом визначений проект по створенню в районі Успенки парку Леоніда ЖАБОТИНСЬКОГО, який передбачає рекреаційну зону, спортивний та дитячій майданчик, встановлення пам’ятного знаку на честь видатного спортсмена-земляка. На даний час вже вимощені тротуарні доріжки та тривають роботи по облаштуванню прилеглої території. Крім того, паралельно ремонтують будівлю клубу, який згодом буде слугувати музеєм спорту.

На стадії завершення роботи по спорудженню нової тротуарної доріжки по вул. Перемоги, де залишилось прибрати прилеглу територію.

Також спільно з Краснопільською районною організацією Української спілки ветеранів Афганістану ведуться роботи по реконструкції пам’ятного знаку бійців, які  воювали на території інших країн, та прилеглої до нього території.

Керівництвом Краснопільської об’єднаної територіальної громади спільно з депутатським корпусом та соціально-відповідальним бізнесом значна увага приділяється розвитку сільських територій, де також проводяться заходи з благоустрою, покращення роботи закладів охорони здоров’я, освіти та культури.

Зокрема тривають роботи з облаштування місць роздільного збирання твердих побутових відходів в Осоївському, Угроїдському, Самотоївському та Чернеччинському старостинських округах і в селищі Краснопілля. Так на території села Осоївка передбачається 5 таких майданчиків.

У Самотоївці днями на території дитячого садочка «Колосок» встановлено спортивно-ігровий комплекс, який споруджено завдяки спонсорської допомоги СТОВ «Думівське», а в Осоївці планується встановлення вуличних тренажерів на суму 80 тис. грн.

«Красноснопільська об’єднана територіальна громада повинна стати своєрідним «будівельним майданчиком» та центром проведення реформ. Позитивні зміни на краще мають спонукати кожного жителя громади до прагнення здобуття нових цілей та починань заради кращого майбутнього нашої громади», – зазначив Юрій Яремчук.

За інформацією сайту Краснопільської ОТГ: http://krasnopilska-gromada.gov.ua/news/22-19-40-11-10-2017/