ВЛАДА, ПОЛІЦІЯ І ГРОМАДСЬКІСТЬ ДОКЛАДУТЬ МАКСИМУМ ЗУСИЛЬ ЗАДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОРЯДКУ У ДЕНЬ ДВОХ СВЯТ

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ і керівник апарату Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ разом із представниками громадських організації та політичних партій у форматі «круглого столу» обговорили заходи щодо збереження суспільного спокою, громадського порядку і уникнення будь-яких конфліктів у День Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

«Ми проводимо цей «круглий  стіл» з метою уникнення будь-яких конфліктів 14 жовтня. Правоохоронці, органи влади і місцевого самоврядування вже з вечора п’ятниці працюватимуть у посиленому режимі. Всі служби життєзабезпечення  в обласному центрі,  районах і містах також організували посилене чергування задля негайного реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації», – розповів Іван Боршош. 

Представники Національної поліції підкреслили, що їх основна задача – збереження громадського порядку, тому вони узгодять графік і місця патрулювання, та будуть патрулювати центральними вулицями міста від початку і до завершення святкувань.

Наприкінці усі учасники «круглого столу» проголосували за колективне звернення до Сумської міської ради з вимогою недопущення провокацій у святкові дні.