КОШТИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МАЮТЬ БУТИ МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНО ОСВОЄНІ

На цьому наголосив під час селекторної наради з керівниками районів перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО

За словами директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олександра СІТАКА, в область уже надійшло 83 мільйони гривень коштів державного фонду регіонального розвитку. Ще близько 16 мільйонів гривень надійдуть невдовзі.

«Практично в усіх районах кошти в процесі освоєння, на місцях запевняють, що до кінця поточного року завершать об’єкти», – зазначив Олександр Сітак.

Також Сумщина вже отримала 177 мільйонів гривень субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій. Крім того, об’єднані територіальні громади мають на своїх рахунках в сукупності 48 мільйонів гривень субвенції на соціально-економічний розвиток ОТГ.

Наразі необхідно вжити невідкладних заходів щодо максимально ефективного та в повному обсязі освоєння коштів та виконання робіт на об’єктах, що у 2017 році фінансуються за рахунок державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Під час наради голови районів звітували про терміни освоєння коштів і виконання робіт та говорили про проблеми, які виникають при цьому.

Олександр Марченко доручив головам районів контролювати вчасне використання коштів державного бюджету місцевою владою та ефективне їх освоєння.