РОЗВИВАЙМО ТУРИСТИЧНУ ГАЛУЗЬ НА СУМЩИНІ РАЗОМ!

Під час апаратної наради керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ закликав усіх, кого цікавить бізнес в галузі туризму, подавати свої пропозиції до Програми розвитку сталого туризму на Сумщині на 2018-2022 роки

Говорячи про підсумки туристичного форуму, що відбувся минулого тижня на Сумщині, Дмитро Живицький зазначив: «Туристична сфера на перший погляд здається дуже простою, але насправді це не так, адже вона охоплює дуже багато напрямків – освіту, музейну справу, науку, транспорт, готелі, ресторани, різні сервіси. Перший туристичний форум на Сумщині викликав живий інтерес, тому ми вже домовилися про проведення другого форуму».

Крім того, керівник апарату облдержадміністрації повідомив, що Сумщина зараз змагається ще із двома областями України за те, щоб саме нашу область компанія Google внесла до свого проекту «Цифрове перетворення України» на 2018 рік.

«Користуючись нагодою, я звертаюся до всіх, кого цікавить бізнес в галузі туризму, розвиток напрямків, пов’язаних з туризмом, подавайте свої пропозиції у відділ туризму облдержадміністрації, – закликав Дмитро Живицький. – Вони будуть уважно розглянуті і можуть бути включені до Програми розвитку сталого туризму в області на 2018-2022 роки».

За його словами, наразі збираються заявки від громадськості та бізнесових кіл області. Вже майже готовий проект програми, напрацьований відділом туризму, і протягом двох тижнів робота має бути завершена.