НА СУМЩИНІ ВІДЗНАЧАТЬ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Цього року на Сумщині для захисників України на головній сцені області пройде святковий концерт з привітаннями від керівництва області та врученням відзнак від Президента України Петра ПОРОШЕНКА та голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА

День Збройних Сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в наш час. Свято започаткували ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності. Відтоді  День Збройних Сил України щорічно відзначають 6 грудня.

На Сумщині у цей день біля обласного академічного театру ім. М. С. Щепкіна о 10.00 відкриється виставка військової техніки, а у фойє театру – експозиція стрілецької зброї.

Крім того, об 11.00 у залі театру для винуватців свята пройде урочистий концерт із привітаннями від керівництва області та врученням відзнак від Президента України Петра ПОРОШЕНКА та голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА.

Нагадаємо, що жителі обласного центру та його гості також зможуть  відвідати Сумський обласний краєзнавчий музей, де наразі представлена експозиція мистецького проекту «Військово-польовий АРТ». Безцінні експонати виставки – зброя та обмундирування з самого пекла бойових дій на сході України, які майстри з усіх куточків держави, в тому числі й із Сумщини, прикрасили іконами, вишивкою, ляльками-мотанками в камуфляжній формі й іншими атрибутами, що ідентифікують українців в усьому світі та займають чільне місце у серці кожного з нас.