ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ ВІДВІДАВ ІЗ РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ ОХТИРКУ

У програмі перебування – проведення особистого прийому громадян, відвідування центру соціально-психологічної реабілітації дітей-інвалідів та інспектування об’єктів галузі ЖКГ, що забезпечують життєдіяльність міста

Керівник апарату облдержадміністрації провів у приміщенні виконавчого комітету Охтирської міської ради установчу нараду з питань організації перевірки здійснення виконавчими органами міської ради  делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Разом з тим, він здійснив прийом громадян з особистих питань, під час якого розглянув звернення охтирчанки щодо покращення роботи з дітьми, які перебувають на реабілітації в Охтирському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Дмитро Живицький також перевірив хід проходження опалювального сезону у місті та готовність районного центру реагувати на ускладнення погодних умов тощо. Він оглянув потужності ТОВ «Водоторгприлад», відзначивши, що приміщення потребують ремонту, та Охтирської філії ТОВ «Брокенергія», де ознайомився із відновленим мазутним господарством і схемами тепло- та гарячого водопостачання.