ГРОМАДИ МАЮТЬ ОПЕРАТИВНО РОЗПОЧАТИ РОБОТИ ЩОДО СТВОРЕННЯ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИХ ЦЕНТРІВ

На цьому наголосила Вікторія ГРОБОВА, директор обласного Департаменту освіти і науки. Згідно із Законом України «Про освіту» такі центри повинні бути створені до 01 вересня 2018 року

«Протягом  березня цього року першочергово на сесіях районних і міських рад та органів місцевого самоврядування ОТГ необхідно прийняти рішення про створення інклюзивно-ресурсних центрів на адміністративно-територіальних одиницях. Також, визначити доцільні місця розташування центрів і приміщення, призначити керуючий склад, який в подальшому повинен проконтролювати ремонт та технічне забезпечення спеціального закладу», - зауважила Вікторія Гробова.

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО наголосив, що до цього питання керівництво області повернеться через два тижні. Протягом цього часу освітяни на місцях вже мають здійснити перші реальні кроки щодо створення інклюзивно-ресурсних центрів та бути готовими доповісти про результати роботи.

Нагадаємо, основними завданнями центру є провадження інформаційно-просвітницької діяльності і проведення комплексної оцінки дитини з особливими освітніми потребами. Також, ведення реєстру дітей і навчальних закладів, які надають консультації та методичну допомогу педагогічним працівникам та психологічну допомогу батькам.